Запароленое одеяло• 10 июля 2015

Діти учасників АТО вступають все таки на бюджет у коледжах???В коледжі відморози

З 5 липня набув чинності Закон № 425-VIII, щодо державної підтримки учасників бойових дій, їх дітей та дітей переселенців

Про це пише Еспресо.TV з посиланням на "Соцпортал".

За законом передбачено надання пільг учасникам бойових дій, їхнім дітям, дітям один з батьків яких загинув в районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для отримання професійно-технічної та вищої освіти.

лись від цього закону!!!!
Встановлено, що держава забезпечує підтримку для отримання професійно-технічної та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах до їх закінчення, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Зазначається, що пільги надаються для:

- осіб, визнаних учасниками бойових дій,
- їхніх дітей, дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих в районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, отриманого в період участі в АТО,
- дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час масових акцій громадянського протесту,
- дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи.

Підтримка для отримання освіти надається у вигляді: повної або часткової оплати навчання за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів; пільгових довгострокових кредитів для здобуття освіти; соціальної стипендії.

А також - безкоштовного забезпечення підручниками; безкоштовного доступу до мережі Інтернет, системам баз даних у державних і комунальних навчальних закладах; безкоштовного проживання в гуртожитку; інших заходів, визначених Кабінетом Міністрів.

Порядок та умови надання державної цільової підтримки для отримання професійно-технічної та вищої освіти зазначеним категоріям громадян визначаються Кабміном.
Мастер Класс• 10 июля 2015
Этот механизм вступит в действие с 1.09

автор Запароленое одеяло • 10 июля 2015
Ответ дляМастер Класс
Этот механизм вступит в действие с 1.09
Чому Ви так думаєте?Адже екзамени раніше ...І документи потрібно подавати саме зараз))
Птица Говоруша• 10 июля 2015
Кабинет министров Украины не смог в срок запустить работу трех государственных целевых программ:
до 5 июля должна была заработать программа поддержки в получении профессионально-технического и высшего образования для детей, чьи родители погибли на Донбассе, а также для детей-переселенцев. Разработать эту программу Кабмин был обязан согласно закону №425-VIII.

вообщем Яценюку не до вас
Мастер Класс• 10 июля 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я имела ввиду про стипендию для тех, кто уже учиться.
Я не думаю, я знаю. Работаю в университете.
Льгота при поступлении есть, поступают вне конкурса общего наравне с сиротами и инвалидами
автор Запароленое одеяло • 10 июля 2015
Ответ дляМастер Класс
Нам сказали що про нас в пільгах нічого не сказано.А цей законопроект який я їм показала вони ні сном ні духом....Розумію що мене розводять....Куди звернутись?
автор Запароленое одеяло • 10 июля 2015
Ответ дляПтица Говоруша

вообщем Яценюку не до вас
Ткніть мене будь ласка де написане щось нове про цей закон!
Птица Говоруша• 10 июля 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло

последний абзац в заголовке вашей темы перечитайте:

не готов порядок))
автор Запароленое одеяло • 10 июля 2015
Ответ дляПтица Говоруша

не готов порядок))
Можливо вже десь написано що порядок ГОТОВИЙ)))Тато у нас живий СЛАВА БОГУ!!
Мастер Класс• 10 июля 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло
Обращайтесь в миносвиту, у них горячая линия хорошо работает)
Всыпят вашему колледжу по самое не хочу)))

Птица Говоруша• 10 июля 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло

я вчера читала что КМУ не подготовил)
автор Запароленое одеяло • 10 июля 2015
Ответ дляМастер Класс
Не можу знайти номер гарячої лінії.Вчора щось знайшла але ніхто не відповідає!
Птица Говоруша• 10 июля 2015
Ответ дляМастер Класс

порядок и условия не прописаны кабмином, причем тут колледж?
Дежурняшная• 10 июля 2015
Ответ дляМастер Класс
Этот механизм вступит в действие с 1.09
Неправда, читайте Закон

*Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону*.
автор Запароленое одеяло • 10 июля 2015
Ответ дляДежурняшная
Неправда, читайте Закон

*Прикінцеві положення

Ось правильно!я саме про цей пунктик теж думаю.Чинності то набрав закон
Птица Говоруша• 10 июля 2015
Юридически – льготы полагаются. Но по факту - законодательных механизмов для их предоставления нет))
парИла я парИла• 10 июля 2015
Я правильно понимаю что будь хоть пять пядей во лбу у моего сына он будет учиться по контракту потому что на бюджет - куча льготников??
автор Запароленое одеяло • 10 июля 2015
Ответ дляпарИла я парИла
Не так...Нам сьогодні на прийомі документів сказали що бюджет нам по любому не світить,так як всі місця там вже зайняті)))Це сказала секретар комісії і екзаменів ще не було!!!!!
автор Запароленое одеяло • 10 июля 2015
Ответ дляПтица Говоруша
Справа в тому що коледж навіть і не має інформації про цей закон!!!По крайній мірі так кажуть)))
Птица Говоруша• 10 июля 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло

так у вас претензии к колледжу? к министерству образования? или к тем кто не разработал порядок?

автор Запароленое одеяло • 10 июля 2015
Ответ дляПтица Говоруша

Мене цікавить дійсніть.А не претензії.Я хочу знати як по закону і чи справедливо мені відмовляють.Ось і все))
Птица Говоруша• 10 июля 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло

пост 15 - суровая действительность
Мастер Класс• 10 июля 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло
Автор, в КПИ на заседании приемной Комиссии дали разъяснения, я их описала выше.
Про механизм не слушайте)

Вот нашла какой-то телефон, можете позвонить узнать (044) 481-32-11.
И на сайте в самом низу тоже есть телефоны http://www.mon.gov.ua/
автор Запароленое одеяло • 10 июля 2015
Ответ дляМастер Класс
Про механизм не слушайте)

Дякую!!!!Спробую завтра зранку!!!!
ИМХОля• 10 июля 2015
Удалено администрацией...
Мастер Класс• 10 июля 2015
Ответ дляИМХОля
Удалено администрацией...
Голову лечите
рукиЖимолости• 10 июля 2015
Ответ дляпарИла я парИла
Именно так!А то что они вылетят на перой же сессии,то это фигня,но наших детей они подвинут при поступлении
Сфера влияния• 10 июля 2015
Ответ дляМастер Класс
Про механизм не слушайте)

Скажіть, будь ласка, кількість вищевказаних пільговиків обмежена, конкретний відсоток від загальної кількості бюджетних місць, чи необмежена. Решта абітурієнтам, розумним дітям, які здали гарно ЗНО бюджетні місця передбачені? Чому в нашій державі немає справжньої соціальної підтримки таких дітей (безкоштовне проживання, гарантована стипендія...), а є несправедливий процес отримання освіти: вступати до вишів мають найрозумніші, незалежно від того з якої ти області, хто твої батьки і які в тебе фізичними психологічні переваги або недоліки!
Дюйм оф о4ка• 10 июля 2015
Меня другое волнует - как будут учиться дальше вместе дети участников АТО и дети переселенцев?
СКИБИДЫШь• 11 июля 2015
Ответ дляДюйм оф о4ка
а в чем тут вы видите проблему?войну что,переселенцы затеяли?автор ,звоните на гор.линию минобразования и минсоцполитики,вам дадут письменный ответ,правда в течение месяца.
автор Запароленое одеяло • 11 июля 2015
Ответ дляИМХОля
Удалено администрацией...
Вы что только с подвала вылезли???Вам