палка-копалка• 1 час назад

У вас немає часом враження, що час валити звідси? Я про Німеччину

У мене є. Оце рішення не надавати тимчасовий захист чоловікам призовного віку це вже прям набат. Плюс антимігрантсткі настрої. Плюс економічна криза (ну таке в усьому світі). Інтеграція і натуралізація тут вимагає надзусиль. Питання чи воно треба, бо щось хорошого для нас варіанту розвитку подій я не бачу
Моя думка така, що як війна закінчиться і Україна все ще буде існувати як держава, то з нами буде те, що було з біженцям з Югославії. Причому при будь якій владі в Німеччині, хоч прийде до влади афд, хоч Мерц залишиться. А якщо Україна таки впаде, то війна дійде сюди.
коротше я в роздумах куди валити і як. Думаю не прямо зараз, але в наступному році вже саме час буде
У кого які думки?
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляГде тут 0?
Іди працюй краще. Після робочого дня ноги помиєш і попʼєш.
Не забувайте головне дякувати

Ластоноша• 1 час назад
Ганцю, а куди валити плануєш? Які варіанти?
Локшина на вухах• 1 час назад
Ответ дляСлава Українi
Польша
То что было ДО войны и сейчас небо и земля
Да, вы правы, сейчас почти по всему миру дурдом. В Киеве уже крыша едет от этих обстрелов, но и куда ехать тоже непонятно, хоть и муж выездной
Локшина на вухах• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Никто нигде не любит эмигрантов. Мы сильно рады индусам? Но тем не менее, живут и работают. Видела сегодня лампочки на фонарях меняли
Вы сравнили славян цивилизованных, что не причиняют никакого вреда местным и работают там и диких всяких чёрных
Бабця в мештах• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Це так не працює. Почитайте як треба
Вы валите? Я предлагаю выкупить мебель и снизить вопросы с выездом.
Остальное мои проблемы.
Могу даже в Украине с караваем и стопочкой встретить.
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляЛастоноша
Це типу Ганц? Я жінка взагалі то
Слава Українi• 1 час назад
Ответ дляЛокшина на вухах
ЕС сейчас сильно просел.
Сейчас многие едут подальше, где паспорт быстрее сделать можно
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляБабця в мештах
Остальное мои проблемы.
Дякую, не треба. Ви поняття не маєте про що пишите
ПодругаМужа• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Господи, ви по життю така душніла? Скільки разів вам ще написати що ви молодець? Ну нема чого сказати по темі, ну чого ото тошнити?
Ваша тема для понити про те як погано в Німеччині? Ну є й інша думка в людей

Ластоноша• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Це типу Ганц? Я жінка взагалі то
Ганнусю, не включай дурненьку) так куди валити збираєшся?
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляСлава Українi
ЕС сейчас сильно просел.
Та хоча б той самий ЄС, але подалі від кордонів з Росією і де влада прямо каже ’ми зацікавлені в людях’. Іспанія наприклад
Слобожаночка• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
А що значить інтегрувалися? я працюю, дитина вчиться. Але щоб змінити тимчасовий захист на інший вид пмж я маю робити 4600 євро на місяць. Я в одній з найбідніших земель. Це не реально просто. Чи готова я йти в хайм працювати? Ні
Та наче треба,щоб ваша зарплатня відповідала середній по регіону. Якщо ви працюєте за спеціальністю. І можна оформити приватне пенсійне страхування. До адвоката пробовали звертатися?
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляПодругаМужа
Ви в Німеччині? Ви маєте іншу думку? Ну так напишіть її. Думку а не оце от дитяче самолюбування. Я тим більше вам вже сто разів похвалила
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляЛастоноша
До тебе додому клава, до тебе додому
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляСлобожаночка
Після 45 вимога 4600 з чимось по з.п.
ПодругаМужа• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Мені ваша похвала не потрібна. В Німеччині часто буваю, буду знову через тиждень. Завжди дивуюся чому люди вибрали цю країну, крім виплат нема інших пояснень
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляПодругаМужа
Ну я вам от дивуюся, це читаючи. А ви он нічого, вважаєте себе маладцом. Ви правда думаєте що щось цікаве/розумне в своїх коментарях написали?
ПростоБелка• 1 час назад
Я думаю как валить из Украины а вы про Германию. Потужни менеджеры говорят опа будет зимой, рф всё разобьёт.
ПодругаМужа• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Я написала більше конструктиву , ніж просто ниття як просидіти на виплатах

Слава Українi• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Но там с работой не очень сейчас
Но страна да, позитивная
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляПростоБелка
Вибачайте, кому що болить
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляПодругаМужа
Молодець! Ну багіня просто. Багіня канструктіва
автор палка-копалка • 59 минут назад
Ответ дляСлава Українi
Но там с работой не очень сейчас
Но страна да, позитивная
Так проблема в тому що вже й в Німеччині не дуже з роботою
ПростоБелка• 1 час назад
Ответ дляПодругаМужа
Выплаты это огромный плюс, я сижу в Украине в глуши без выплат, а жрать охота, нет здесь социальной помощи никакой, а там в Германии кроме выплат еду дают и неплохой набор
Ms. Анонимная• 59 минут назад
Ответ дляпалка-копалка
Я зараз ким працюєте?
Що немає навіть 4600 на місяць
автор палка-копалка • 58 минут назад
Ответ дляMs. Анонимная
Я зараз ким працюєте?
Що немає навіть 4600 на місяць
Навіть? моя ти курочка чуботарочка розумашечка триндушечка
Обнять і плакати. Йди з Богом!
Бабця в мештах• 57 минут назад
Ответ дляСлава Українi
ЕС сейчас сильно просел.
Кроме ЛатАма и Израиля?
Слобожаночка• 56 минут назад
Ответ дляпалка-копалка
Після 45 вимога 4600 з чимось по з.п.
Моя знайома подала документи на внж, в неї менше ніж 4500.вік 49. Там є нюанси
Ms. Анонимная• 56 минут назад
Ответ дляпалка-копалка
Ой бля, там 8,5 км по прямій лишилося. Це моє рідне місто
Ви щей російські новини дивитесь в Німеччині…
Слава Українi• 55 минут назад
Ответ дляБабця в мештах
Кроме ЛатАма и Израиля?
Хз. Латам пока у многих в фаворите
Ещё вижу Турцию многие выбирают