Кусачая Я• 12 июля 2015
Біль і кров після сексу
Дівчатоньки, у кого таке було:10 днів назад закінчилися місяцні і цих 10 днів сексу не було але сьогодні секс був і в одній позі трішки було больно а потім по закінчинню виділилось пару краплин крові і дискомфорт у животі. До лікаря записалася на завтра але щось страшно
Пупуговка• 12 июля 2015
Ответ длясоева-сысоева
вы ясновидящий узист??????
Это предположение. Думаю ничего страшного нет там
Бауди на ауди• 12 июля 2015
Ну, да, страшновато....может быть, что угодно, знаю один очень плохой случай с таким симптомом, и один не очень плохой. Уж лучше почитать интересную книжку и отвлечься, чем тут версии выслушивать.
Кусачая Я
• 12 июля 2015
Я то піду завтра але такого не було ні коли у мене иа і не чула про таке
Марфушечка душечка• 12 июля 2015
Ответ дляКусачая Я
не переживайте, даже если эрозия, все лечиться - это не страшно
юльчик1984• 12 июля 2015
Ответ дляКусачая Я
давно у гінеколога були ?