13 июля 2015

Користувачі сайту кідстафф,допоможіть у вирішенні конфліктної ситуації.vitalynka

Хто правий??? А хто неправий???
Прладвець з ніком vitalynka На імя Світлана, дуже дивно себе повела тоді коли я неотримала своє замовлення з сп Аліекспрес.
Всі знають сайт Аліекспрес?
Раніше там замовляла у інакшого посередника. Посередника зі свого міста.
Було 2 рази коли мені не приїжала посилка. то посередник завжди вибачалася, і повертала гроші на 61день (мається на увазі з прозодження 60днів доставки).
Але даний посередник поїхав в Польшу, і більше цим не займався.
І тому я вирішила змінити посередника.
У даного посередника, сподобалося низька ставка на сп, а також 100% лише позитивні відгуки.
Замовила раз. прийшло. замовила другий раз тоже прийшло.
все без збоїв. добре.
закази старалася оплачувати вчасно.
(незнаєте щоб людина не чекала тижнями на оплату). потім замовила уже більший заказ.
поясочки. разом було 3 шт. Один грубий пояс-резинка з бантиком, і 2 тоненькі пояси. І блузку.
все оплачувала і заказувала в один і той же день.
60днів закінчилося 6 липня.
2 вузеньких пояса прийшло буквально майже через 22дні (приблизно). А от блузки і поясу грубшого так і немає. І буквально пройшло тиждень з моменту отримання поясів, я написала продавцю що блузки і пояса немає. Світлана мене запевнила - чекаємо, все прийде.
Пройшло ще кілька днів - і знову запевнення чекаємо. І тут я вирішила нагадати, що речі які я замовляю чекаю на літо а не на осінь.
(оплачувала я їх, 6 травня).
І десь 29-30червня, мому терпінню вірвався кінець. Речей немає. продавець пише чекати. і ось коли мені написала Світлана що товари ці ще 29травня приїхали в україну, тут почали підкрадатися думки, що Світлана могла і незробити мені заказ на ці дві речі.
Що вона могла забути. Або наприклад могла зробити заказ не 6 травня, а наприклад 20червня. Це все я писала Світлані. Конфлікт розпочався тоді, коли Світлана провела своє інтернет розслідування (з приводу хто я і що я). Вона прислала мені скопійовані відгуки про мою роботу на сайті аукро. Присилала лише негативні відгуки. Позивтинві певно нечитала (до теми: з 168 відгуків (приблизно їх у мене 168), негативних здається лише 3 чи 4 штуки).
Вона не знаючи навіть до чого ті відгуки прислали (враховуючи що той конфлікт на аукро з продавецм (бо один негатив виставлений від продавця) - вирішено).
Потім почала писати про реаліті шоу де я знімалася.
Що найжахливіше - то це її припущення що є такі теми шахрайства, що люди отримують закази, і пишуть що заказів немає, щоб їм повернули кошти. Буцімто і речі є, і гроші повернуто.
Крім Того писала мені припущення що я можу вкрасти ці речі. Вона цього не може знати.
Для мене це є образа. Велика образа.
Тому що я недала приводу для таких звинувачень у свою сторону.
Я пропонувала, Світлані написати заяву в міліцію, декілька різ - ці всі пропозиції з її сторони були проігноровані, але тим не менш вона дальше продовжувала конфліктувати, писати припущення що вона не впевнена що я ці речі дійсно неотримала. писати що речі я могла отримати. і все в цьому роді.
я просила номер телефону Світлани, щоб мій дядько їй позвонив (я хотіла бути впевнененою у тому що гроші мені повернуть. що вони не вивітряться як замовлення). та продавець сказала що номер давати небуде. це її принцип.
це мене також насторожило.
по закінченню терміну, ввечері неотримавши своїх коштів, я анписала негативний відгук, так як за такі звинувачення у свою сторону, за такі от розслідування хто я і що я, і найсновніше так як речей я неотримала, - вважаю що негативний відгук маю поставити.
І ось мене здивувало те що, продавець у відповідь на мій відгук написала також негативний відгук (напишіть чому? адже я постраждала, речей неотримала, замість вибачень отримала скопійовані відгуки про мою роботу на аукро (з чого і розпочався конфлікт)до речі, до слова грошімені повернули але не всі. ще Світлана тримає у себе мої гроші 37,78грн, на її думку вона має повне право використовувати мої гроші, так як їй захочеться. вона писала що вона віддала навіть ставку сп. я вважаю що ставка сп вважається її, лише тоді коли я,(тобто замовник) отримала свої речі).
І до речі строчка з відгуку продавця "Адже Покупець стверджує що замовлення своє отримала"
коли я писала що не отримувала його (фото вставлю). і писала віддавно.
Потім вирішина написати відгук в гостьовій книжці продавця. остайньому каплею стало те, що продавець написавши моє імя та прізвище, привселюдно мене образив, і написав що я неадекватна людина. в той час як всі її покупці адекватні люди. за що вона вдячна.
ось ви вважаєте нормальним????
крім того вона писала, що я виявилася зовсім непорядчоною. мало того що вона користується моїми 37,78гривнями, та ще й до того пише що я непорядочна, і неадекватна.
і майже всі її образи були написані завуальовано. скритим текстом.
вона за рахунок моїх грошей покриває свої витрати.

ладно вона в приват пише мені образи. а ось так привселюдно??? це нормально?????
це типу помста за те що я відкрила її таємницю що про всіх своїх покупців вона робить інтернет-розслідування (я до речі на аукро про жодного свого покупця не робила розлслідування, мені також писали багато образ, але на всі образи я завжли відписувала: Дякую, буду мати на увазі.
жах.

Люди, розсудіть.
Я не вважаю те що я права. Я всього навсього хотіла бути впевненою що якщо товару не буде, отримаю гроші.
Та все одно гроші всі мені ще не отримали.
А може були ще клієнтки які також були отак от ображені від цього продавця???
автор tanechka31 13 июля 2015
Скрін відгуку в її гостьовій книжці.
Я зрозуміла одне. Дана людина, ніколи непопросить вибачення, вибачення за брехливий відгук - вона у мене не просила. Вибачення що товару я неотримала - непочула. Вибачення і запевнення що мої гроші будуть мені повернення. Поверненні точно будуть, не так як замовлення летіло з китаю, і недолетіло. - теж неотримала
а ось дізналася які бувають схеми шахрайства, дізналася що я можу бути крадійкою, шахрайкою (бо є такі методи шахрайства), що я неадекватна, що я непорядочна.
і так дальше.
до речі дорогі користувачі, буква ш... - це шахрайка, буква б - бандикта (бо писала мені крадійка, крадійка і бандитка одне і те ж слово, просто бандитка це російське слово, а крадійка - це українське)
Гу го гу го гу 13 июля 2015
хотела прочитать. но на пол пути не выдержала.извините
а по короче никак нельзя? в трех словах?
ТелаЧьи нежноСти 13 июля 2015
Цитата: І тут я вирішила нагадати, що речі які я замовляю чекаю на літо а не на осінь.

---
Я конечно извиняюсь, но как посредник ,который выкупил для Вас заказ у продавца ,которого Вы сами выбрали может повлиять на скорость доставки?
Татьяна2012 13 июля 2015
Заказы с али и теряются, и не доходят, и пропадают у нас на почтах, это китай, и вы всегда должны быть готовы к таким ситуациям. Это всегда риск, вы должны сами оценивать риски заказов в интернете. А то и дешевл хотите и чтобы без рисков, так не бывает.
Мусик Пусик 13 июля 2015
ШО ОТ НАС ВЫ ХОТИТЕ? Деньги Вам вернули? Если нет, пишите админам. Если вернули, к чему тема? Вас сейчас многие отправят в чс, и вы пожалеете о создании темы.
автор tanechka31 13 июля 2015
на скорість не може.
але всі речі дозодять максимум 3тижні
ТелаЧьи нежноСти 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
на скорість не може.
але всі речі дозодять максимум 3тижні

мне бывало и по 2 мес шли, Вам посредник вернул деньги или нет?
Парасюха 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
на скорість не може.
але всі речі дозодять максимум 3тижні

я вам в прошлой теме уже написала, что не все и не всегда. с 25 мая жду заказ до сих пор.
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляМусик Пусик
ШО ОТ НАС ВЫ ХОТИТЕ? Деньги Вам вернули? Если нет, пишите админам. Если вернули, к чему тема? Вас сейчас многие отправят в чс, и вы пожалеете о создании темы.
питання було написано в верху.
щоб ви розсудили хто правий а хто ні
Мусик Пусик 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
питання було написано в верху.
щоб ви розсудили хто правий а хто ні
А вы посредника пригласили? или храбрые за спиной обсуждать?
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляТелаЧьи нежноСти

мне бывало и по 2 мес шли, Вам посредник вернул деньги или нет?
повернув але не всі.
з її слів 37,78 - це конвертація. і поки що ці гроші вона використовує у своїх цілях
Татьяна2012 13 июля 2015
ой, дочитала до ’вона користуеться моими 37 гривнами’, больше читать не буду, вы не в себе.
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляМусик Пусик
А вы посредника пригласили? или храбрые за спиной обсуждать?
запросила!!!! звісно. як тільки відкрила зразу їй написала
ТелаЧьи нежноСти 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
повернув але не всі.
з її слів 37,78 - це конвертація. і поки що ці гроші вона використовує у своїх цілях

идите ка Вы в ЧС на всякий случай, я бы такой вынос мозга не выдержала, посреднику сочувствую
Хвець-тець 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
на скорість не може.
але всі речі дозодять максимум 3тижні

Автор, я заказала босоножки себе сама на али 22 ноября, рассчитывая, что получу их в 20-х числах января и уеду в Египет. Я их получила 16 февраля, посылка ’отдыхала’ в сингапуре. Какие претензии к посреднику? она делает заказ, и все. Остальное зависит от скорости продавца, почты китая и нашей доблестной укрпочты (будь она неладна!)
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляТатьяна2012
ой, дочитала до ’вона користуеться моими 37 гривнами’, больше читать не буду, вы не в себе.
не в собі, на мою думку - це користуватися чужими грошима.
Пришліть ви мені 37грн...???
Пришлете?)
чому я ось так маю невідомо скільки чекати на свої гроші??
Поросенка 13 июля 2015
вывод один - заказывайте сами с этого сайта
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляХвець-тець

Автор, я заказала босоножки себе сама на али 22 ноября, рассчитывая, что получу их в 20-х числах января и уеду в Египет. Я их получила 16 февраля, посылка ’отдыхала’ в сингапуре. Какие претензии к посреднику? она делает заказ, и все. Остальное зависит от скорости продавца, почты китая и нашей доблестной укрпочты (будь она неладна!)
так укрпошта і справді - ужасна

претензції у тому що я чекала 60днів, і з того всього отримала купу негативу від посредника у свою сторону.
її припущення ким я можу бути, і крадійкою. і шахрайкою.
автор tanechka31 13 июля 2015
на мою думку посередник мав вибачитися перед ді мною.
а не писати мої відгуки з аукро, писати що вона уже дізналася хто я і що я.
а потім писати припущення у мою сторону що я така і така...
Парасюха 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
повернув але не всі.
з її слів 37,78 - це конвертація. і поки що ці гроші вона використовує у своїх цілях

да, это и есть конвертация. т.к. оплачивают по курсу продажи, а возвращаются деньги по курсу покупки.
Хвець-тець 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
так укрпошта і справді - ужасна

претензції у тому що я чекала 60днів, і з того всього отримала купу негативу від посредника у свою сторону.
її припущення ким я можу бути, і крадійкою. і шахрайкою.

Автор, мой совет вам дружеский. Извинитесь перед посредником. Она никоим образом не виновата перед вами. А 37 грн - это конвертация и правда, она ведь, скорее всего, платила в грн, а али снимает долларами. Извинитесь. И будет вам счастье.
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляПарасюха

да, это и есть конвертация. т.к. оплачивают по курсу продажи, а возвращаются деньги по курсу покупки.
але я її не маю оплачувати. чи маю?
Мальчун-задирун 13 июля 2015
Невозвращенная сумма - это оргсбор за непришедший товар? Как-то у вас написано много и непонятно...
Но посредник же работал с вашим заказом, нес материальные затраты и может рассчитывать на их компенсацию. Не так ли?
Парасюха 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
але я її не маю оплачувати. чи маю?

если бы вы сами заказывали, то кто должен был ее оплачивать?
кстати, почему не заказываете сами?
Мусик Пусик 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
на мою думку посередник мав вибачитися перед ді мною.
а не писати мої відгуки з аукро, писати що вона уже дізналася хто я і що я.
а потім писати припущення у мою сторону що я така і така...
ну судя по переписке вы сами много ’приятных’ слов ей написали. чего ж сами не извиняетесь?
_vitalina 13 июля 2015
Вы пригласили в тему продавца, прежде чем его привселюдно оскорблять?
Вы ходили на почту? Искали посылки через укрпочту?
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляХвець-тець

Автор, мой совет вам дружеский. Извинитесь перед посредником. Она никоим образом не виновата перед вами. А 37 грн - это конвертация и правда, она ведь, скорее всего, платила в грн, а али снимает долларами. Извинитесь. И будет вам счастье.
Вибачитися за те що...?
Мої гроші залишилися у неї???
Чи за те що я неотримала товар, і прочитала що я можу бути крадійкою, шахрайкою, що я неадекват, і що я непорядочна??
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляПарасюха

если бы вы сами заказывали, то кто должен был ее оплачивать?
кстати, почему не заказываете сами?
не вмію.
Гу го гу го гу 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
на мою думку посередник мав вибачитися перед ді мною.
а не писати мої відгуки з аукро, писати що вона уже дізналася хто я і що я.
а потім писати припущення у мою сторону що я така і така...

а че вы нам пишите? напишите посреднику шоб вибачилася пере вами
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляМусик Пусик
ну судя по переписке вы сами много ’приятных’ слов ей написали. чего ж сами не извиняетесь?
так. і я також багато слів написала.
виправдуватися не буду.
писала!!!!!!!