13 июля 2015

Користувачі сайту кідстафф,допоможіть у вирішенні конфліктної ситуації.vitalynka

Хто правий??? А хто неправий???
Прладвець з ніком vitalynka На імя Світлана, дуже дивно себе повела тоді коли я неотримала своє замовлення з сп Аліекспрес.
Всі знають сайт Аліекспрес?
Раніше там замовляла у інакшого посередника. Посередника зі свого міста.
Було 2 рази коли мені не приїжала посилка. то посередник завжди вибачалася, і повертала гроші на 61день (мається на увазі з прозодження 60днів доставки).
Але даний посередник поїхав в Польшу, і більше цим не займався.
І тому я вирішила змінити посередника.
У даного посередника, сподобалося низька ставка на сп, а також 100% лише позитивні відгуки.
Замовила раз. прийшло. замовила другий раз тоже прийшло.
все без збоїв. добре.
закази старалася оплачувати вчасно.
(незнаєте щоб людина не чекала тижнями на оплату). потім замовила уже більший заказ.
поясочки. разом було 3 шт. Один грубий пояс-резинка з бантиком, і 2 тоненькі пояси. І блузку.
все оплачувала і заказувала в один і той же день.
60днів закінчилося 6 липня.
2 вузеньких пояса прийшло буквально майже через 22дні (приблизно). А от блузки і поясу грубшого так і немає. І буквально пройшло тиждень з моменту отримання поясів, я написала продавцю що блузки і пояса немає. Світлана мене запевнила - чекаємо, все прийде.
Пройшло ще кілька днів - і знову запевнення чекаємо. І тут я вирішила нагадати, що речі які я замовляю чекаю на літо а не на осінь.
(оплачувала я їх, 6 травня).
І десь 29-30червня, мому терпінню вірвався кінець. Речей немає. продавець пише чекати. і ось коли мені написала Світлана що товари ці ще 29травня приїхали в україну, тут почали підкрадатися думки, що Світлана могла і незробити мені заказ на ці дві речі.
Що вона могла забути. Або наприклад могла зробити заказ не 6 травня, а наприклад 20червня. Це все я писала Світлані. Конфлікт розпочався тоді, коли Світлана провела своє інтернет розслідування (з приводу хто я і що я). Вона прислала мені скопійовані відгуки про мою роботу на сайті аукро. Присилала лише негативні відгуки. Позивтинві певно нечитала (до теми: з 168 відгуків (приблизно їх у мене 168), негативних здається лише 3 чи 4 штуки).
Вона не знаючи навіть до чого ті відгуки прислали (враховуючи що той конфлікт на аукро з продавецм (бо один негатив виставлений від продавця) - вирішено).
Потім почала писати про реаліті шоу де я знімалася.
Що найжахливіше - то це її припущення що є такі теми шахрайства, що люди отримують закази, і пишуть що заказів немає, щоб їм повернули кошти. Буцімто і речі є, і гроші повернуто.
Крім Того писала мені припущення що я можу вкрасти ці речі. Вона цього не може знати.
Для мене це є образа. Велика образа.
Тому що я недала приводу для таких звинувачень у свою сторону.
Я пропонувала, Світлані написати заяву в міліцію, декілька різ - ці всі пропозиції з її сторони були проігноровані, але тим не менш вона дальше продовжувала конфліктувати, писати припущення що вона не впевнена що я ці речі дійсно неотримала. писати що речі я могла отримати. і все в цьому роді.
я просила номер телефону Світлани, щоб мій дядько їй позвонив (я хотіла бути впевнененою у тому що гроші мені повернуть. що вони не вивітряться як замовлення). та продавець сказала що номер давати небуде. це її принцип.
це мене також насторожило.
по закінченню терміну, ввечері неотримавши своїх коштів, я анписала негативний відгук, так як за такі звинувачення у свою сторону, за такі от розслідування хто я і що я, і найсновніше так як речей я неотримала, - вважаю що негативний відгук маю поставити.
І ось мене здивувало те що, продавець у відповідь на мій відгук написала також негативний відгук (напишіть чому? адже я постраждала, речей неотримала, замість вибачень отримала скопійовані відгуки про мою роботу на аукро (з чого і розпочався конфлікт)до речі, до слова грошімені повернули але не всі. ще Світлана тримає у себе мої гроші 37,78грн, на її думку вона має повне право використовувати мої гроші, так як їй захочеться. вона писала що вона віддала навіть ставку сп. я вважаю що ставка сп вважається її, лише тоді коли я,(тобто замовник) отримала свої речі).
І до речі строчка з відгуку продавця "Адже Покупець стверджує що замовлення своє отримала"
коли я писала що не отримувала його (фото вставлю). і писала віддавно.
Потім вирішина написати відгук в гостьовій книжці продавця. остайньому каплею стало те, що продавець написавши моє імя та прізвище, привселюдно мене образив, і написав що я неадекватна людина. в той час як всі її покупці адекватні люди. за що вона вдячна.
ось ви вважаєте нормальним????
крім того вона писала, що я виявилася зовсім непорядчоною. мало того що вона користується моїми 37,78гривнями, та ще й до того пише що я непорядочна, і неадекватна.
і майже всі її образи були написані завуальовано. скритим текстом.
вона за рахунок моїх грошей покриває свої витрати.

ладно вона в приват пише мені образи. а ось так привселюдно??? це нормально?????
це типу помста за те що я відкрила її таємницю що про всіх своїх покупців вона робить інтернет-розслідування (я до речі на аукро про жодного свого покупця не робила розлслідування, мені також писали багато образ, але на всі образи я завжли відписувала: Дякую, буду мати на увазі.
жах.

Люди, розсудіть.
Я не вважаю те що я права. Я всього навсього хотіла бути впевненою що якщо товару не буде, отримаю гроші.
Та все одно гроші всі мені ще не отримали.
А може були ще клієнтки які також були отак от ображені від цього продавця???
показать весь текст
Мусик Пусик 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
так. і я також багато слів написала.
виправдуватися не буду.
писала!!!!!!!
вы не собираетесь, а посредник должна??? далеко пойдете на этом сайте.
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ для_vitalina
Вы пригласили в тему продавца, прежде чем его привселюдно оскорблять?
Вы ходили на почту? Искали посылки через укрпочту?
шукали посилки через укрпошту
немає.
продавця не ображал.
написала те що вона мені писала.
продавця звісно запросила. прислала ссилку.
Хвець-тець 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
Вибачитися за те що...?
Мої гроші залишилися у неї???
Чи за те що я неотримала товар, і прочитала що я можу бути крадійкою, шахрайкою, що я неадекват, і що я непорядочна??

Вы же первая проявили к ней подозрение. ’І десь 29-30червня, мому терпінню вірвався кінець. Речей немає. продавець пише чекати. і ось коли мені написала Світлана що товари ці ще 29травня приїхали в україну, тут почали підкрадатися думки, що Світлана могла і незробити мені заказ на ці дві речі. ’.
И написали, или я неправильно поняла? Я бы на вашем месте извинилась. Это не ваши деньги у нее остались, это конвертация, вам уже не только я написала. Словом, как знаете, я свое мнение написала.
Мусик Пусик 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
Вибачитися за те що...?
Мої гроші залишилися у неї???
Чи за те що я неотримала товар, і прочитала що я можу бути крадійкою, шахрайкою, що я неадекват, і що я непорядочна??
а где гарантия, что вы не получили посылку? может вы как раз посылку получили и решили срубить денег с посредника.
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляГу го гу го гу

а че вы нам пишите? напишите посреднику шоб вибачилася пере вами
я писала це посереднику.
але посередник ігнорує.
vitalynka 13 июля 2015
Девочки, здравствуйте!
Я посредник, у которого Татьяна сделала заказ.
Попросила доставку на свой адрес! Вот это и была моя самая главная ошибка. Тысячу раз пожалела, что сделала именно так . Выслала все скрины, что товар уже в Украине. Три товара, три посылки от разных продавцов, со слов Татьяны, так и не пришли к ней. Я открыла спор, вернула все средства, в том числе свой процент и суму 37,78. Меня пугали милицией, прокуратурой и дядей капитаном милиции, который мне должен был рассказать законы, которые я нарушила. Никому не желаю такого заказчика, честное слово это ужас!
Гу го гу го гу 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
я писала це посереднику.
але посередник ігнорує.

сколько вам лет?
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляХвець-тець

Вы же первая проявили к ней подозрение. ’І десь 29-30червня, мому терпінню вірвався кінець. Речей немає. продавець пише чекати. і ось коли мені написала Світлана що товари ці ще 29травня приїхали в україну, тут почали підкрадатися думки, що Світлана могла і незробити мені заказ на ці дві речі. ’.
И написали, или я неправильно поняла? Я бы на вашем месте извинилась. Это не ваши деньги у нее остались, это конвертация, вам уже не только я написала. Словом, как знаете, я свое мнение написала.
проявила. все вірно.
я вашу думку побачила і прочитала, і зрозуміла.
Ви маєте на увазі що я неправа перша, тому що я перша відчула до неї підозри, в тому числі негатив.
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляМусик Пусик
а где гарантия, что вы не получили посылку? может вы как раз посылку получили и решили срубить денег с посредника.
ніде.
Рыжик-пыжик 13 июля 2015
Ответ дляvitalynka
Девочки, здравствуйте!
Я посредник, у которого Татьяна сделала заказ.
Попросила доставку на свой адрес! Вот это и была моя самая главная ошибка. Тысячу раз пожалела, что сделала именно так . Выслала все скрины, что товар уже в Украине. Три товара, три посылки от разных продавцов, со слов Татьяны, так и не пришли к ней. Я открыла спор, вернула все средства, в том числе свой процент и суму 37,78. Меня пугали милицией, прокуратурой и дядей капитаном милиции, который мне должен был рассказать законы, которые я нарушила. Никому не желаю такого заказчика, честное слово это ужас!
а пОкупатль пишет, что 37,78 вы не отдали и крутите-вертите ими как хотите, большие проценты зарабатываете
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляГу го гу го гу

сколько вам лет?
точно я молодша від вас.
)))
мені 23 роки!!!!!!
vitalynka 13 июля 2015
Ответ дляМусик Пусик
а где гарантия, что вы не получили посылку? может вы как раз посылку получили и решили срубить денег с посредника.

тоже писала свое предположение, на что Татьяна сказала, что я её назвала её ш... и б... - ш-шахрайка, б - крадійка
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляРыжик-пыжик
а пОкупатль пишет, что 37,78 вы не отдали и крутите-вертите ими как хотите, большие проценты зарабатываете
ви так всі тут смішно пишете. 37грн
але ж ніхто з вас нехоче прислати мені ці 37грн.
ніхто.
а чому тоді я маю свої гроші віддавати на право і на ліво?????
Хвець-тець 13 июля 2015
Ответ дляМусик Пусик
а где гарантия, что вы не получили посылку? может вы как раз посылку получили и решили срубить денег с посредника.

и у меня такой вопрос.

Автор, Откуда посреднику знать, что вы не получили товар?
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляХвець-тець

и у меня такой вопрос.

Автор, Откуда посреднику знать, что вы не получили товар?
ниоткуда.
написала уже.

але і скріни можна легко у фотошопі зробити
Мусик Пусик 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
ви так всі тут смішно пишете. 37грн
але ж ніхто з вас нехоче прислати мені ці 37грн.
ніхто.
а чому тоді я маю свої гроші віддавати на право і на ліво?????
ДОКАЖИТЕ , ЧТО ВЫ НЕ ПОЛУЧИЛИ ТОВАР!!! на данный момент вы ’обсираете’ посредника при этом вам вернули деньги.
vitalynka 13 июля 2015
Ответ дляРыжик-пыжик
а пОкупатль пишет, что 37,78 вы не отдали и крутите-вертите ими как хотите, большие проценты зарабатываете
Парасюха 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
не вмію.

научитесь. это не сложно)
таки я вам отвечу, если бы заказывали вы сами, и приходил бы возврат денег, то вы бы и оплачивали эту разницу курсов
Гу го гу го гу 13 июля 2015
м да.... ухожу)
Жаль посредника.
Мусик Пусик 13 июля 2015
пишите админам, что автор вас оболгала, деньги получила, и вполне вероятно получила товар. пусть с ней разбираются
Мусик Пусик 13 июля 2015
и ссылку на эту тему в гостевую покупателя. предупреди всех о ней.
Рыжик-пыжик 13 июля 2015
только сегодня скинули, как увидели эти темки?)))))
Парасюха 13 июля 2015
Ответ дляРыжик-пыжик
только сегодня скинули, как увидели эти темки?)))))

неа, по времени скидывала деньги ДО этих тем)
автор tanechka31 13 июля 2015
сьогодні скоріше за все в 14-46грн
автор tanechka31 13 июля 2015
годин точніше
Хвець-тець 13 июля 2015
Автор, извинитесь здесь прилюдно перед посредником. Не берите грех на душу. Вам 23, а вы вылили на человека негатив и помоев словно вам 60. Извинитесь. Вам вернули деньги, хотя мне все таки не верится, чтобы от трех продавцов мог не прийти товар. Извинитесь.
Мусик Пусик 13 июля 2015
Ответ дляРыжик-пыжик
только сегодня скинули, как увидели эти темки?)))))
деньги получены автором раньше создания темы. автор хочет чтобы посредник приползла к ней на коленях и попросила прощения. но при этом за свои слова прощения просить не будет.
Рыжик-пыжик 13 июля 2015
Ответ дляПарасюха

неа, по времени скидывала деньги ДО этих тем)
ну видимо Автор писала Продавцу в личку как раз в это время, а потом создала тут темку))) Если что я ЗА Продавца, и нужно было продавцу сразу отдать эти копейки, как только поняла, что связалась с неадекватом))
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляМусик Пусик
и ссылку на эту тему в гостевую покупателя. предупреди всех о ней.
Про що попередити ? про те що товару я неотримала???
і могла і грошей неотримати?
Попереджайте)
це ваше право!!! і ви повинні його використати!)))
Мусик Пусик 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
Про що попередити ? про те що товару я неотримала???
і могла і грошей неотримати?
Попереджайте)
це ваше право!!! і ви повинні його використати!)))
докажите, что вы его не получили!