pollyteika• 15 июля 2015

Всі що писали в попередній темі гидоту, можете повторити свої слова без анонімів?

sovet.kidstaff.com.ua/question-1051996
цікаво на вас подивитись )
Снежана Денисовна• 15 июля 2015
Лучше бы научились ссылки правильно вставлять если заняться нечем

автор pollyteika • 15 июля 2015
Ответ дляМашка-замарашка
Вы открываете тему с анонимами и хотите ,что бы они открылись
шось не то тикнула,хотіла без анонімів

це ж добровільно,не захочуть і не напишуть нічого
я звикла як критикувати так і хвалити відкрито,цікаво чому інші ні?
не заперечую,що можу іноді написати анонімно ,але критику ніколи
так само в житті говорю те що думаю в очі,а не за спиною
Карта мордвы• 15 июля 2015
Ответ дляpollyteika
шось не то тикнула,хотіла без анонімів

Вы забыли первое правило интернета.
Почитала пару страниц той темы. Особого г... не увидела.
Не берите, автор, близко к сердцу.
автор pollyteika • 15 июля 2015
Ответ дляКарта мордвы

Вы забыли первое правило интернета.
Не берите, автор, близко к сердцу.
коли створюю теми ,завжди залишаю місце для анонімів,так цікавіше,люди щиріші,навіть якщо думають ницо,зато чесно.
тепер просто стало цікаво чи має хтось сміливість повторити свої слова відкрито
хто відразу писав критику самого імені без анонімів питань нема,маєте право і можливо навіть помітили,що я не реагувпла ніяк
це нормально ,розумію,що не всім подобається,навіть коли нікому не подобається розумію,тільки не розумію по якій причині скотились до критики особистості,і в даній темі теж?)
тобто я задаю одне питання,друге,а у відповідь чую
та ти така-сяка ,якось дивно,ніхто не вважає?)
автор pollyteika • 15 июля 2015
Ответ дляСнежана Денисовна
А зачем вы привлекаете у себе столько внимания? Имя ужасное, но нам с вами и вам со всей советчицей детей не крестить. Ваш ребёнок, называйте как хотите. К чему повтор темы?

а яка вам різниця,’зачєм’?
не подобається,покарайте мене своїм ігнором)
ORTania• 15 июля 2015
Ответ дляСнежана Денисовна
хочет что бы оно стало популярным
ORTania• 15 июля 2015
повторюю вам відкрито, я б свою дочку так не назвала, але в дворі так звуть собачку
Машка-замарашка• 15 июля 2015
Ответ дляShifango
Ну, я в той теме была корректа.
В этой выскажусь жестче.

Делать нефиг, товарищ автор?

Сначала чесать чсв странной темой об имени, теперь гоняться за призраками советчицы, чтоб сделать ’атата’ неугодным?

Жду третьей темы ’как посмели холопы без анонимов оскорбить мою тонкую душевную организацию’. Жгите)
++++ одна тема на 16 страниц и в до гонку вторая(((((
автор pollyteika • 15 июля 2015
Ответ дляМашка-замарашка
хочете,я для вас теж придумаю яеусь тему на 16 стоінок?
ні,нецікаво?то що ви тут робите?)

Карта мордвы• 15 июля 2015
Ответ дляpollyteika

Какая разница: с анонимом или без? Я всегда пишу под анонимом. Мне так удобнее.
Ничего удивительного. Это ж интернет. Еще раз прочтите пост 33.
автор pollyteika • 15 июля 2015
Ответ дляКарта мордвы

якщо б не було різниці,то ви писали б анонімно хоч через раз,а якщо завжди,то різниця таки є)
автор pollyteika • 15 июля 2015
Ответ дляORTania
подякувала Вам,хоч це й не гидота,але ,якщо самі так вважаєте,то нехай)
ORTania• 15 июля 2015
Ответ дляpollyteika
думаю Ви мене правильно зрозуміли, для мене це імя не для дівчинки, якщо Вам подобається слово ’гидота’, то воно частко виражає моє ставлення до подібних імен для дітей, які коли висростають соромляться своє імя назвати
ssvetkass• 15 июля 2015
Ответ дляpollyteika

а яка вам різниця,’зачєм’?

Ну Ви і заядла! мені теж цікаво, навіщо? і в тій темі було цікаво те саме.
Нащо Вам це треба? Вас ніби не обходичь чужа думка, але звертаєтесь...
Ви власний рекорд із спілкування ставите?
ORTania• 15 июля 2015
Ответ дляssvetkass

нам з нашими звичайними заїзженими іменами, автора не зрозуміти, як би вона не старалась пояснити
автор pollyteika • 15 июля 2015
Ответ дляORTania
діти виростають закомплексованимин не через імена,а через відношення до них батьків.
автор pollyteika • 15 июля 2015
Ответ дляssvetkass

так я звертаюсь з одними запитаннями,а мені відповідають на інші,які мене дійсно не цікавлять
ssvetkass• 15 июля 2015
Ответ дляORTania

Там навіть не в самому імені справа. В темі було питання популярізації імені. І називати поки нема кого, і вподобання можуть змінитись. То заради чого влаштовувати сварку? а тепер, знов звертатись до тих хто ні цією ідеєю, не ім`ям не пройнявся..?
ORTania• 15 июля 2015
Ответ дляpollyteika
питання звучало ’Якщо поділюсь тут класним жіночим імям,котре обрала для доці ,воно швидко стане заїждженим ? ’ - в вашому випадку відповідь НІ воно ніколи не стане заїздженим в нашій країні, я відповіла на ваше питання?

ORTania• 15 июля 2015
Ответ дляssvetkass

я от не розумію чого імя автор амає бути класним (вона його таким вважає і всі мусять?), в кожної мами імена її дітей самі класні
ssvetkass• 15 июля 2015
Ответ дляpollyteika

Ну Ви ж теж не дуже загальну думку зрозуміли, то і Вас не зовсім. Чого дивуватись?
Це ім`я з якіхось причин зараз Вам сподобалось. Іншим переважно ні. Алеж навіть Ви, можете змінити думку, коли нагальним буде називати дитину. То чого так розводитись навколо вподобань?
ssvetkass• 15 июля 2015
Ответ дляORTania

Це точно був якийсь експерементнад свідомістю мас. Але вийшло, як завжди «спитала, щоб образитись»)))
Пуки-куки• 15 июля 2015
Ответ дляМечты сбываются

я именно про тех кто от имени киевлян демонтировал мемориальную доску Бузине

Вы, наверное, из тех, кто по памятникам Ленину тоже убивается?
Вам лично какая разница? Все эти темы поднимаются и мусируются для накала страстей в обществе.
Играюся• 15 июля 2015
Ответ дляПуки-куки

вот меня Бузина не интересует,а памятники Ленину совершенно не мешали.Старики приходят к его остаткам и слезы текут у них.Но зачем же про них думать?Всех только свое Я интересует
МастерЮля• 15 июля 2015
Вы изначально насторожили людей,тем что начали обсуждать имя,еще нерожденного ребенка,бегло пробежала(простите долго читать),люди высказывали свою точку зрения,жаль что она не совпадала с вашей. Вы думали,что все начнут умиляться? А сейчас вы жаждете мести,как ребенок,честное слово
СернаМоисеевна• 15 июля 2015
а вы думали все начнут ахать и охать от этого имени? автор, я вам открою глаза: 99% советчиц глубоко ... как вы назвали или назовете своих детей. и если вам написали мнения которое ну никак не вяжется с вашим, это не значит, что все плохие а вы с короной на голове.
Дуболом• 15 июля 2015
Слишком много внимания к себе вы проявляете
Дуболом• 15 июля 2015
Ответ дляСернаМоисеевна

Вот прям мои слова
Нерадистка Кэт• 15 июля 2015
у меня имя Фрида ассоциируется со словом фригидность,сори,но дочь таким именем бы не назвала.
Спелый баклажан• 15 июля 2015
А Вам явно нечем заняться...
Я писала, что в соседнем подъезде живет собака боксер с кличкой Фрида. И это ПРАВДА!!!
Но даже для собаки мне это имя не нравится. Грубое и вызывает ассоциации.