18 июля 2015

Я живу в свинарнику?

Виходжу здому, під"зд обгаджений голубами. Бо сусідка, яка не сповна розуму їх постійно годує.
Біля сходів кульочки, мисочки з об"їдками. Для котиків, блін. Сердобольні бабуні накладають їм їсти кожного дня. Тих котів уже П"ятеро в під"зді.
Вішаю за балкон випрані речі , щоб постіль на сонечку просушити, сусідка згори пилосос витрушує!!!!!!!
У ліфті вчора знову насцяно.Сусід бухає і Додому регулярно не доносить.
Народ у Вас те саме? Чи то мені так пощастило з сусідами?
показать весь текст
Накладная 19 июля 2015
у нас еще круче подъезд, нарик на этаже, снизу семейство алкашей, сверху похоже тоже, рядом рынок Юность (кто из Киева, тот поймет - любимый райончик для тусовки алкашей) про само состояние подъезда и запахи в нем лучше промолчу) предыдущие хозяева квартиры о милых соседях, естественно, тактично промолчали)) и это при том, что дом кооперативный. но председательница кооп тоже судя по ее виду как минимум коньячок полюбляет
Древлян 20 июля 2015
Ответ дляborsuk-lena
У нас такого нет,НО,в доме напротив семейка прикормила стаю собак.Теперь ночью они устраивают разборки,лай стоит - мамадарагая.При этом у них мальчик 3 года уже был укушен и напуган этими собаками.

Для того щоб гуманно, хоча це слово і не застосовне до бродячих псів, знешкодити необхідно 10 таблеток ІЗОНІАЗИДУ 300мг + 1 таблетка МЕТОКЛОПРОМІДУ - розтираєте в порошок та додаєте до шариків з найдешевшого паштету або фаршу, годуєте біо-сміття яке Вам заважає і через 2-2.5 години біосміття самоліквідується.
borsuk-lena 20 июля 2015
Ответ дляДревлян

Для того щоб гуманно, хоча це слово і не застосовне до бродячих псів, знешкодити необхідно 10 таблеток ІЗОНІАЗИДУ 300мг + 1 таблетка МЕТОКЛОПРОМІДУ - розтираєте в порошок та додаєте до шариків з найдешевшого паштету або фаршу, годуєте біо-сміття яке Вам заважає і через 2-2.5 години біосміття самоліквідується.

Спасибо,конечно,за рецепт,но не смогу убить животное.