Самая СоветЧиваЯ• 27 июля 2015

Підкажіть будь ласка, у кого дітки вивчають англійську мову 4-5 років?

Дочці 4 роки, ходимо в садок, хочу почати з нею вивчати англійську, але у нас в смт немає для таких маленьких спеціальних гуртків. Може хтось з дітками вивчає, порекомендуйте будьласка посібники чи книжечки по яким займаєтеся і чи взагалі починати пробувати чи не зарано ще..... Звичайно в ігровій формі, не буду заставляти....але хочу спробувати...
мадамГрицацуева• 27 июля 2015
Якщо Ви впевненні у правильності Вашої вимови англійських слів, то можете починати, а якщо ні, то краще, щоб чуть пізніше займалась з репетитором.

mavka_kids• 27 июля 2015
починати не зарано. Рекомендую мультик Gogo про динозаврика. и Magic English
автор Самая СоветЧиваЯ • 27 июля 2015
Ответ дляmavka_kids
Дякую)
LudaPokupon• 27 июля 2015
школа кота да винчи,нам 3 не учим специально,но в игровой форме,нравится.
Злюка-закусюка• 27 июля 2015
Мы с двух лет занимаемся-100%не рано!! Сейчас ей 4,в этом году поехали на море и попали в отель где 90% иностранцы..и так получилось что русскоговорящих деток небыло вообще! Я там от гордости за свою доцю чуть не лопнула..слышали бы вы как она со всеми шпрэхала на английском! Я сама в шоке была! Хотя до этого считала что просто выбрасываю деньги и толку от этих занятий практически нет) дома включаю ей на ютубе ’англ.для детей’она сама выбирает что она хочет (так как половину уже знает наизусть) есть у нее там и любимые и не очень. Из книжек что то типа азбуки...или обычные картинки, просто сами будете озвучивать на английском.
Ориада• 27 июля 2015
Ми вивчаєм в гуртку.. ну і ше дивимося ( дуже красній канал і методика по вивченю мови) - https://www.youtube.com/channel/UCLsooMJoIpl_7ux2jvdPB-Q

вот їх сайтик і бемплатні матеріали які можна скачати і роздрукувати http://supersimplelearning.com/resource-center/
Трахтибидох• 27 июля 2015
Ду же цікава інформація,дякую за поради!