Дівчатка можливо зтось знає де можга скачати гірлянди(прапорці) на день народження, чи можливо хтось має і може скинути на почту.
Щось типу ,,з днем народження,, чи ,, імя 1 рік,, або таке де букви самому вписати можна...
В неті прописую не не вдається а знаю що є спец. сайти де вже є зразки з відповідним розміром і т. д.
Бажано на укр мові.
Я пізно одумалась замовити вже ніде не встигну...(
Бажано на укр мові.