Девочки что она дает для многодетной семьи?
На етапі впровадження пілотного проекту ’Картка киянина’ та відповідно до рішення КМР від 17.02.2011р. № 19/5406 (’Турбота. Назустріч киянам’) визначено категорію громадян, які першими отримають ’Картку киянина’ та мають право безоплатного проїзду в київському метрополітені. Взагалі проект ’Картка киянина’ передбачає адресну допомогу малозабезпеченим громадянам –мешканцям столиці за рахунок бюджету м. Києва. Утримувачі ’Картки киянина’ матимуть, окрім встановлених законодавством пільг, можливість отримати додаткові знижки в великих торгівельних мережах, знижки при купівлі ліків та інші переваги, про що буде додатково повідомлено.
Обслуговування ’Карток киянина’ відбуватиметься в аптеках мережі Комунального підприємства ’Фармація’, які беруть участь в соціальному проекті ’Картка киянина’. В даних аптеках власник картки зможе купити ліки вітчизняного виробництва зі знижкою в розмірі 25-30%, згідно Переліку лікарських засобів виробників міста Київа (Перелік засобів можна переглянути у вкладці ’КП ’Фармація’). Власник картки має право протягом місяця придбати не більше 2-х упаковок кожного найменування. Роздрібні ціни на лікарські засоби можуть змінюватися не частіше одного разу в квартал у зв´язку із можливою зміною цін виробника.