МинерАлочка• вчера в 22:00

Чи є сенс звертатись до виробників чаю? Дуже обурена, чим нас поять?

Купила чай , розсипний, в упаковці.
На упаковці - ні слова про те, що він солодкий.
Пʼю чай і відчуваю цукор. Спочатку подумала що глюк, потім таки нє - він реально солодкий.
Це адекватно по вашому?
Можу брикнути• вчера в 22:21
Ответ дляМинерАлочка
Але минулий раз я купувала і він не був солодким
Я постійно його беру
Ароматизатора перелили или фрукты перед дегидратацией производитель в сиропе вымочил.
Хвильоватиша• вчера в 22:21
Фрукты когда сушат - часто используют сахарный сироп, даже когда пишут на упаковке «без сахара»
автор МинерАлочка • вчера в 22:21
Ответ дляМожу брикнути
Ви бачите на упаковці попередження про це?
автор МинерАлочка • вчера в 22:22
Ответ дляХвильоватиша
Де попередження про це?
Можу брикнути• вчера в 22:22
Ответ дляМинерАлочка
Подавайте в суд на производителя, что не проверили добавки на сладость.
Хвильоватиша• вчера в 22:22
Ответ дляМинерАлочка
Де попередження про це?
Так это технология производства, кто должен предупреждать?
Парасюха• вчера в 22:28
Ответ дляMs. Любмая жена
та нуу, никогда такие добавки не дают вкуса сахара в чае.
Дають. Теж купила якось з суницею та яблуком -був солодким
Стебель березы• вчера в 22:33
Я душніла, да.
Жовті шматки за вуха можна притягнути на манго. А ядрено зелені та червоні- то що мало би бути?

Ну і технічно автор права. Там написано про сушені фрукти, а не цукати. Але виробнику пофіг.
Або можливо це як історія з тіктаком. Якщо менше якогось мініпуського граму, то можна писать «без цукру».
Ms. Доброта• вчера в 22:39
А вони туди стевію додавати не почали?
Бо в мене було таке з другим виробником. Ненавиджу смак стевії.
Ms. Доброта• вчера в 22:41
І якщо в складі нема ні рослин солодких, ні цукру заявлених, то звичайно ви маєте повне право винести їм мозок, бо це незаконно не вказувати весь склад на коробці.
Відірву та викину• вчера в 22:49
Ответ дляМинерАлочка
Ось цей чай
Ті шматочки солодкі на смак.
Невидимка Майя• вчера в 23:10
Я би про це виробнику написала. Так не має бути і навіть шматки цукатів не можуть давати такого солодкого смаку
Звездолётчица• вчера в 23:24
Ответ дляМинерАлочка
Ось цей чай
Автор, у меня есть коллекционный китайский чай. После него сладкое послевкусие во рту. Тот, который у вас на фото, не должен быть сладким. Это обычный черный чай с добавками.
LediBlac• сегодня в 03:43
Ответ дляМинерАлочка
Ось цей чай
Компот?
Хочу барабульки• 1 час назад
Ответ дляМинерАлочка
Де попередження про це?
вы из тех, которым на упаковке микроволновки надо огромными красными буквами писать ’ ЗАПРЕЩННО СОБАК СУШИТЬ В МИКРОВОЛНОВКЕ’