Паспортный стол• 31 июля 2015
Как вы подбираете одежду своим малышкам?
Девченки,как вы подбираете одежду своим малышкам? У меня девочка. Для меня это караул! Чтоб все хотя бы "немножко"сочеталось и смотрелось модненько.Вот выйду на улицу, бывает так красиво скомбинируют мамочки одежку,просто умиляюсь,хотя с виду вещи обычные,просто хорошо ,со вкусом подобранные. А тут я роюсь в продавалке, 2 дня регланы ищу, а потом 2 дня думаю с чем их носить....Катастрофа. А еще осенью в садик. Финансами не ограничена, а со вкусом и подбором одежды проблема. А как вы подбираете гардероб деткам?
ПотеряласЯ Я...• 31 июля 2015
как и себе) если не знаю с чем одеть. не беру! если покупаю кофту, или штанишки, то четко понимаю под что они у меня пойдут)
Яйцеголовая• 31 июля 2015
Тут все так само просто як і з дорослими, навіть ще простіше
1. дітям пасують холодні і насичені кольори, тому купую майже виключно їх. Основа гардеробу - темносиній, сірий, глибокий червоний, білий, ну і рожевий, як же без нього.
2. Вичислила фасони/силуети, які пасують моїм дітям, і легко комбінуються.
Наприклад моїм підходять сукні А-силуету і не пасують капрі.
3. В гардеробі повинна бути достатня кількість базових речей, тоді все легко комбінується. Принаймні щоб було чим розбавити малюнки/принти.
Наприклад, в молодшої дитини зараз є темносині джинси 2 шт, пісочні чайноси, сірі трикотажні штани. Футболки і реглани традиційно білі, рожеві, синьо-біла смужка, глибокий червоний. Все комбінується легко і без проблем.
З літніми платтями взагалі все просто - плаття + сандалі і комплект готовий.
Яйцеголовая• 31 июля 2015
сорі, в п.1 не дописала що йдеться про моїх дітей -
в когось можуть бути навпаки теплі і розмиті кольори.
Ща как дам• 31 июля 2015
Мне проще подобрать, если основной гардероп сразу покупается много, по 1-2 вещи тяжело потом скомбинировать, обычно по акциям в конце сезона. Сразу покупаю 5-6 футболок, шорты к ним, пару сарафанов, носочки, панамки это на лето.