Запасная спина• 31 июля 2015
В 1 класс с 6 или 7 лет, поделитесь мнениями.
Точная копия плова• 31 июля 2015
Ответ дляНа иголках
Малого не отпустила в школу, ему 6 было бы в октябре, не пожалела ни разу, я бы его даже в неполные 8 отправила бы.Самое лучшее, когда 7 уже есть. Я помню в моем классе было куча детей, родившихся в конце года и старше были на год ( шли в школу почти в 8) и супер.Не отбирайте детство, оно уже теперь заканчивается в 1 классе с этими гребаными программами(((
я родилась в 84-ом,все мои одноклассники(а я поменяла 2 школы) были 6-летками
18 мнеУЖЕ• 01 августа 2015
Ответ дляЧебуратор
Яка ’така важка програма’? Невже всі підуть у ліцеї та школи з поглибленим вивченням того чи іншого предмета?
На мій погляд нормальна програма)
А про ’засинають’.... мій з 4 років не спить вдень.
А в школі після 5 урока ще на секцію з боротьби ішов, а ввечері на вулицю просився побігати.
Тому не потрібно всіх рівняти по-собі
Зараз в звичайній загальноосвітній школі важка програма до чого тут ліцеї?Я сама в школі працюю і бачу як першокласники ледве висиджують по 5-6 уроків не кажучи вже про підручники.Про легку програму може говорити лише той хто навчанням не цікавиться.
18 мнеУЖЕ• 01 августа 2015
Ответ дляЧебуратор
На мій погляд нормальна програма)
Тому не потрібно всіх рівняти по-собі
І до речі ви правильно підмітили що ваша дитина це не показник,я ж бачу цілі класи дітей а ви лише свою дитину.Те що він бігав на секції і в дворі немає нічого спільного із засвоєнням матеріалу.Можна ходити на 10секцій і бігати цілими днями в дворі а в школі не вміти додати 1+1.
Самоучка• 01 августа 2015
На теперешнюю программу лучше с 6,5. А вот если примут, как хотят, 12-летку, где начальная школа будет 5 лет, то только с 6.