Жертва интернета• 02 августа 2015
Як підготовитись до суду?ніколи з цим не стикалась!
Банк не віддає кошти
Цыпка• 02 августа 2015
Ответ дляЖертва интернета
а якщо відповідач не зявиться то переносять на слід.число получається?
На усмотрение суда..могут и без них провести..все зависит от настроения судьи
Смешнюча• 02 августа 2015
Ответ дляЖертва интернета
здається три рази можна переносити, за неявки відповідача, а потім навіть і без явки виноситься рішення
Жертва интернета
• 02 августа 2015
Ответ дляСмешнюча
Він, напевне, для себе вже все вирішив в чию користь буде рішення. Я думаю, що у Вашу.
Та не вона буде вести справу,інша суддя
Цыпка• 02 августа 2015
Ответ дляЖертва интернета
ото я лякана! Я просто не розумію, що я маю сказати ще, крім фрази ’Віддайте мені мої гроші’
Правильно нужно сказать (позов підтримую повністю,)
Жертва интернета
• 02 августа 2015
Ответ дляЦыпка
за свої гроші такий геморой
Жертва интернета
• 02 августа 2015
Ответ дляЦыпка
а от і до потрібно розказувати по договору,чи це лишнє?
Жертва интернета
• 02 августа 2015
Ответ дляСмешнюча
тільки не це
Цыпка• 02 августа 2015
Ответ дляСмешнюча
Если подадут о переносе дела-ответчик
Смешнюча• 02 августа 2015
Ответ дляЖертва интернета
Та не вона буде вести справу,інша суддя
А що у Вашому випадку можна присудити не віддавати кошти??? навіть якщо це і інший суддя. Але як буде це рішення втілюватися в життя, то це вже інша справа.
Жертва интернета
• 02 августа 2015
Ответ дляСмешнюча
получається ні,депозит кінчився 4 місяця назаж і хочу забрати свої кошти
Цыпка• 02 августа 2015
Ответ дляЖертва интернета
У вас в заявлении должно все быть указано-можете просто зачитать
Жертва интернета
• 02 августа 2015
Ответ дляЦыпка
і справді, все ж є на листі
Цыпка• 02 августа 2015
Ответ дляЖертва интернета
за свої гроші такий геморой
Геморой еще впереди...Если и выиграете впереди испонительная
И еще долго будут выбивать ваши деньги
Жертва интернета
• 02 августа 2015
Ответ дляЦыпка
И еще долго будут выбивать ваши деньги
якщо є на рахунку в банку ця сума,то автоматично спишуться!
Смешнюча• 02 августа 2015
Ответ дляЖертва интернета
Ну що Вам ще можна сказати? Не хвилюйтесь і удачі Вам!!! Перше, що я сказала, як вийшла від судді ’О, це зовсім не боляче було, а я так боялась))’
Ну і вдягніться відповідно, по діловому, щоб видно було, що Ви поважаєте суд)
Жертва интернета
• 02 августа 2015
Ответ дляСмешнюча
Дякую велике Вам!
Ви така приємна дівчина!