Бабочки в моём животе• 08 августа 2015
Приміщення в аренду. Допоможіть розібратись.
Моя тітка довго шукала приміщення під невеличкий бізнес(ми її в цьому допомогаєм). І ось нарешті знайшли, а там не має ремонту. Питання в тому, що спочатку нами були предявленні умови, що треба робити ремонт за рахунок аренди чи власник сам робить, а ми проста заїжаємо. Нам передзвонили і сказали, що не згідні з тим що ремонт за рахунок оренди, звісно нам такі умови не підійши і це ми їм зразу і сказали, у відповідь добре робіть ремонт за рахунок оренди. Тепер вже переживаємо як правильно це зробити. чи краще хай сам власник робить.
Смурфетта• 08 августа 2015
Оформляйте это все официально, потому что сделаете ремонт, Вам скажут спасибо и поднимут стоимость аренды, до такой суммы что Вам не подойдет.
4есотка• 08 августа 2015
Автор! А сколько метров ищите и где. Я тоже сдаю в новостройке, но без ремонта. Готова сдать на условиях ремонт за счет аренды, ремонтные каникулы 6 мес. и заниженная аренда еще на 6 мес. Согласна на нотариальный договор, если он вам нужен.
Бабочки в моём животе
• 08 августа 2015
Ответ для4есотка
В якому місті знаходитесь
Разгуляшка• 08 августа 2015
Обычно то, что остается в помещение покрывается владельцем. Но если он компенсирует часть расходов, то и ремонт делается так, как он хочет.