Лепешечка• 12 августа 2015
А що це з Приватбанком?зокрема приват24
Вже 5 разів пробувала зайти в приват 24,після введення ном.тел. і пароля,має прийти смс,а мене закидає на сторінку,де пише сторінка не знайдена і грає дурний ролик. Я вже маю переживати,що хтось отримав мої дані чи це нова музична пауза Приватбанку?
Зробила скрін сторінки.
Лепешечка
• 12 августа 2015
Блін,я знов зайшла,і знов той дурний ролик,з такою дурацькою музикою.
Чупокабра• 12 августа 2015
Ответ дляЛепешечка
введите в адресной строке приват 24 вход и попробуйте через другую ссылку зайти..уменя частенько такое бывает )
Директриссимо• 12 августа 2015
У меня все работает. За исключением,хотела понизить лимит на снятие наличных. Сервис не работал,написала в чат,сказали ждите. Через час пришло сообщение: Ваш лимит повышен! Че за фигня? Прийдется видимо ехать самой в банк.