KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

к.Буланова

А как бы поступили вы?

прочитала в новостях

15-річна школярка з міста Роклін, штат Каліфорнія, разом з 16-річною подругою підсипала снодійне своїм батькам, щоб не позбавлятися доступу до інтернету на ніч.

У звіті поліції йдеться, що батьки школярки щодня в 10 вечора вимикали доступ до мережі. Щоб уникнути цього, в п’ятницю ввечері дівчинка з подругою зголосилися принести їм молочні коктейлі з найближчого ресторану. Батьки помітили дивний присмак і консистенцію коктейлів і не допили їх.

Незважаючи на це, вони заснули, прокинулися близько години ночі з синдромами похмілля, після чого знову заснули. Вранці вони звернулися в поліцію і пройшли тест на наркотики, що показав позитивний результат. Після цього підлітків затримали за звинуваченням у змові і навмисному підмішуванні ліків в їжу. Школярок помістили в центр ув’язнення неповнолітніх.

При цьому представник поліції не зміг сказати, як довго їх там протримали і чи були вони відпущені. Він зазначив, якщо б вони були старші, їм могло б загрожувати тюремне ув’язнення. Залишається незрозумілим, чи вимикався інтернет щодня автоматично, або це робили батьки вручну. Також невідомо, на які саме сайти заходили підлітки.

Дівчинка, яка підсипала снодійне своїм батькам, сказала поліції, що встановлені ними обмеження щодо використання інтернету були “занадто суворими”.

16 апреля 2013 в 22:47
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
Пушап Ми
1 Пушап Ми
16 апреля 2013 в 23:00
На чьём месте?
к.Буланова
(автор)
2 к.Буланова
(автор)
16 апреля 2013 в 23:03 Ответ для Пушап Ми
Цитата:
На чьём месте?
родителей
Пушап Ми
3 Пушап Ми
16 апреля 2013 в 23:05 Ответ для к.Буланова
Цитата:
родителей

Задницу бы надрала. Но у них же свободная страна
к.Буланова
(автор)
4 к.Буланова
(автор)
16 апреля 2013 в 23:10 Ответ для Пушап Ми
Цитата:
Задницу бы надрала. Но у них же свободная страна
а они видите в полицию сразу детей.
5 sneguro4ka79
17 апреля 2013 в 08:56
я б комп выкинула вообще из дома. а то в следующий раз дочечка дозу-то увеличит!вот уроды растут!
Вопрос закрыт