бифидобактерияЖоржик• 09 сентября 2015
Якщо в новобудові переносити стіни це потрібно десь документально затверджувати?
скільки це коштує? І куди потрібно звертатися? Дякую
БЦАшка• 09 сентября 2015
Когда делаете перепланировку, нужно потом идти в БТИ, они прийдут, сделают новый план квартиры и выдадут документы. Мы 9 лет назад платили около 2 тыщ$
Сорока белобока• 09 сентября 2015
на етапі будівництва-через архітектора забудовника, в нас це було безкоштовно, якщо вже будинок з ткехпаспортом, необхідно через бті затвердити, якщо переніс не суперечить усім нормативним документам в плані безпеки,то вони дають дозвіл і перероблять вам техпаспорт. Дехто робить самовільно, але якщо будете ипотім продавати, то будуть проблеми з документами.
Ответ для12 галюцинаций
Будинок буде здаватися в грудні
Сорока белобока• 09 сентября 2015
Ответ дляІвануха87
Будинок буде здаватися в грудні
тоді телефонуйте до офісу забудованика, візміть координати архітектора і при зустрічі з ним розкажете, що хочете, а він з свого боку вам переробить планування, наскільки це можливо.
Проработник• 09 сентября 2015
зачем покупать такую квартиру в которой не устраивает планировка, а потом сносить стены? живите в шалаше, там нет стен
katrinkalv• 09 сентября 2015
Делали перепланировку и мокрые точки меняли, нигде ничего не утверждали. Как показывает практика, при продаже платишь небольшую сумму в БТИ и тебе дают план твоей квартиры идеальный.