Берюковна• 12 сентября 2015
Як оцінити нову дубльонку якшо на кідстаффі гі**но 30 000 штук коштує.
Чесно в мене слів немає.Прогорнула 25 сторінок з чоловіч.дубльонками -очі вилізли на лоба після одного оголошення.Нехай пробачить продавець але якщо її річ вартує 30 штук по яким критеріям оцінювати свою ?
Стан ,рік ,розмір ,бренд ?Хто виставив цього року дубльонку або буде виставляти на продаж ,скажіть як оцінити річ ?
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляФайна цьоця
Не поняла, это Ваше фото? Ставте сколько хотите
ні це фото за 30 штук
Как нефиг делать• 12 сентября 2015
Так может это дубленка от Валентино и ценители поймут и ахнут. Вроде по фото норм. дубленка, для стильного дядьки.
С перепою• 12 сентября 2015
А ваша вы считаете дороже 30000? Или я совсем не пойму при чем здесь эта сумма?
Файна цьоця• 12 сентября 2015
Ответ дляБерюковна
ні це фото за 30 штук
аааа, ну пусть ставить за сколько хоче, вопрос в том купить ди её кто то. Свою ставте за сколько хотите, отталкивайтесь от цены покупки, ТМ и состояния.
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляТелочка
все каки а я цаца ))))
ставьте сколько хотите ...
Я не купляла ,купляла сверкуха.Вона не знає що чоловік в ній не ходить тому що не влізає .От сьогодні чоловік дав добро на продаж.Листаю усі сторінки цікавляюсь цінами
Носки на подтяжках• 12 сентября 2015
Блин, дубленки это прошлый век, мне кажется. Вставьте за сколько покупали, если новая
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляС перепою
Не думаю що наша стільки вартує.Я не купляла мама чоловіка купляла йому на День народження.але через те що розмір XS пузо не влізає
Телочка• 12 сентября 2015
Ответ дляБерюковна
ставьте 30)))))))))))))
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляДля драки
может на фото бренд,а у вас г..о китайское так и цена другая
та ні,не китайське гінмо вродію
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляТелочка
ставьте 30)))))))))))))
та ніколи в житті борони мене Господь
Я не з таких продавців які купили 10 років тому а ціну поставили тому що долар був по 40
Не за Будка• 12 сентября 2015
фото плохое,
и вполне может стоить больше 1000 у.е.
не пойму что тут такого?
и вполне может стоить больше 1000 у.е.
не пойму что тут такого?
Телочка• 12 сентября 2015
Ответ дляБерюковна
та ніколи в житті борони мене Господь
так от нас вы что хотите?????????????)))))))))))))))))))))))))))))
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляTania19
В мене теж є дубльонка схожа, купувала за 300 дол, думаю чи виставляти зараз за 500 грн
Яких 500 ви що-вона в тренді
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляНе за Будка
фото плохое,
и вполне может стоить больше 1000 у.е.
не пойму что тут такого?
и вполне может стоить больше 1000 у.е.
не пойму что тут такого?
свекруха проти продажу була минулого року,але на цей рік чоловік дав добро от і сижу шукаю а знайти навіть схожої не можу
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляС перепою
Ну ваша и на 1000 не тянет, извините.
Нічого ,вибачаю ,я її не купувала і так
Не за Будка• 12 сентября 2015
Ответ дляБерюковна
6000 видела на ярмарке похожа как ваша, только короче
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляНе за Будка
ставьте 5000
Хочу знайти в гуглі таку модельку щоб чітко знати принаймі як саме створити оголошення
Для драки• 12 сентября 2015
Ответ дляБерюковна
та ні,не китайське гінмо вродію
такие начали возить 10 лет назад
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляНе за Будка
Фірма franko armondi ,викидає цілу купу схожих і жіночих а цієї знайти не можу
Чудо Ф_ф КеДаХ• 12 сентября 2015
Ответ дляБерюковна
та ні,не китайське гінмо вродію
Ми купляли за 500$ , чотири роки тому.
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляДля драки
такие начали возить 10 лет назад
Все можливо ,вона купила у 2013 році в листопаді .Сказала що я з її сина зробила бомба .тому що ходить у спортивному лише .Щоб була одна нормальна річ яку купила мама ,бо я не куплю
Берюковна
• 12 сентября 2015
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ми купляли за 500$ , чотири роки тому.
Така сама?Немає фото ?Ціни як дріжді виростають
Дерево береза• 12 сентября 2015
Та, что на фото 30 штук и вы считаете ее посмешищем, гараздо интересней и красивее, и стильнее, чем чорная с чемоданчиком старого дедушки!