Патриотка• 18 сентября 2015

Хто був на Богатирській з хлопчиками,порадьте лікаря,щоб відкрити плоть(хірурга)

Луковая• 18 сентября 2015
Вибачте, а скільки вашому хлопичку років?
Ми були, але лікаря зараз не памятаю... Був досить обережний, ставлення нормальне.
Запароленое одеяло• 18 сентября 2015
ви не та мама, яка шукала багговутівську вулицю???? :)

ідіть до того лікаря, до якого вам призначено - там всі хороші.
автор Патриотка • 18 сентября 2015
Ответ дляЛуковая
5 ,але ми вже були багато раз в уролога,получається половинка відкрилась,а друга сторона намертво прижилась,там полюбе трошки треба підрізать,бо ні ромашка ні кандідерм не помагають
автор Патриотка • 18 сентября 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло

я,але в нас звільнився лікар,ще більше як пів року назад,а хірург дідусь з поліклініки відправляє саме туди
Запароленое одеяло• 18 сентября 2015
Ответ дляПатриотка

ну так ви приходите і ідете до хірурга, як вам призначено. У вас направлення з лікарні на руках з печатками і підписами є?

Вас на стаціонар чи в консультативну направили? В консультативну треба по телефону заздалегідь записатися.
Запароленое одеяло• 18 сентября 2015
Ответ дляПатриотка

у мене таке саме у хлопця 6 років, я нічого не роблю і всі лікарі мені кажуть, щоб нічого не робила. Правда, може, є різні рівні зпайок.
Идууу--уууу блин• 18 сентября 2015
Калищук Олесь, он много где принимает, и на Богатырской и в инст-е урологии, мы у него были в Обериге, очень понравился.
автор Патриотка • 18 сентября 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло

В консультат.,але там тільки хірург,який каже йдіть на Богатирську,направлення в звичайну поліклініку,де немає уролога,та ми вже там 100 разів були,пора діяти
автор Патриотка • 18 сентября 2015
Ответ дляВесотехник
в Оберіге платно7
автор Патриотка • 18 сентября 2015
Ответ дляЛуковая
як туди добратись,ми на Позняках
Идууу--уууу блин• 18 сентября 2015
Ответ дляПатриотка
в Оберіге платно7
Конечно.
автор Патриотка • 18 сентября 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло

може,але чим старше тим больніше і памятається,там плівочка чуточки приросла намертво,і парили і відтягували,у моєї мами 3 хлопця,каже що треба таки їхати,коли глянула
автор Патриотка • 18 сентября 2015
Ответ дляВесотехник
Конечно.
давно були,яка ціна?
Идууу--уууу блин• 18 сентября 2015
Ответ дляПатриотка
давно були,яка ціна?

Неделю назад, цену узнавайте по тел, тк он нас оперировал по другой проблеме, и наша операция значительно отличается от вашей, и по цене и по сложности. сыну открывали головку, под обезбольвающей мазью за 5 мин, но это было несколько лет назад.
автор Патриотка • 18 сентября 2015
Ответ дляВесотехник

дякую
автор Патриотка • 18 сентября 2015
Ответ дляВесотехник
Конечно.
знаєте скільки на сьогодні вартість? в Оберігі 600 грн консультація,13000-15000, під наркозом загальним підрізання плоті,вони там що?.................
GoLana• 18 сентября 2015
Ответ дляПатриотка
ого, кошмар!!!
Тільки якщо і на Богатирську поїдете, то не дозволяйте знущатись над дитиною. Просіть, вимагайте знеболення...
Ми були у Панченко Дмитра Сергійовича. Два лікаря казали, що треба операція, а він обережно відкрив просто так. Синок мій навіть не пискнув, не злякався, тобто там нічого не приросло.
Я навіть не можу сказать чи це його вміння, чи це попердені лікарі такі рагулі.

Доїхати з Позняків так: до метро Героїв Дніпра, а там на маршрутку або 41 автобус.

P.S. це я під анонімом перша писала. Зараз в карткі глянула прізвище.
автор Патриотка • 18 сентября 2015
Ответ дляGoLana
ого, кошмар!!!

щиро дякую вам, а як до нього потрапити? сьогодні подзвонила в реєстратуру,а там кажуть на наступний тиждень місць немає,але подзвоніть у понеділок,без запісі неможна,просто подзвонити і назвати лікаря до якого хочемо?
автор Патриотка • 18 сентября 2015
Ответ дляGoLana
ого, кошмар!!!

проблема ще в тому що я на роботі,може тільки з бабусею поїхати,а бабуся скоро поїде,не знаю чи досидить весь тиждень( відпрашуватись неможливо,бо часто ходжу на лікарняні з малим(((
автор Патриотка • 22 сентября 2015
Ответ дляGoLana
ого, кошмар!!!

завтра кладуть на операцію