Олеся85• 19 сентября 2015

Порадьте додаткові завдання з математики і укр мови 2 клас

Дитина учиться не погано 10,11,12 . Я розумію ,що це початок навчального року і 2 клас,і ситуація з навчанням може змінитись.Та хочу повишати рівень знань дитини ,звернулась до класного керівника з проханням давати додпткове завдання вищого рівня ,вона порадила на Петрівку поїхати і придбати зошити з прикладами.Завтра збираюсь поїхати ,а що саме мені краще запитувати ? Можливо хтось цікавився і підкаже .
Belochka• 19 сентября 2015
постою рядом, послушаю

Слухи-руки не распускаю• 19 сентября 2015
Мы тоже во втором классе но нам оценки не ставят Сказали после нг. Тоже дополнительно занимаемся но ни каких интересных тетрадей не знаю
автор Олеся85 • 19 сентября 2015
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
нам сказали що вказівка є що з 1 вересня оцінки ставити.
Просто Мария• 19 сентября 2015
Не боїтеся в дитини відбити охоту вчитися? Крім уроків у дитини є заняття для душі? Щодня гуляє по 2 години?
Ответ дляОлеся85
не знаю у нас не ставят Только молодец пишут в днивник когда отличится
Belochka• 19 сентября 2015
у нас гуляет на продленке. Д.З. только дома.Гуляют на улице, активно, играют. А вот позаниматься дополнительно даже сама просит - математики ’для души’ ей на уроках мало :))
Я такая - жду трамвая• 19 сентября 2015
Ответ дляСлухи-руки не распускаю

и нам оценки не ставят, после НГ, объяснили тем что в школе атестация, но у классного руководителя есть тетрадка в которой есть оценки
автор Олеся85 • 19 сентября 2015
Ответ дляПросто Мария
та мабуть і більше ніж 2 години,я забираю його з школи в 13-20 закінчується 5 урок ,а уроки ми починаєм вчити в 17 чи 18 год.І на дитячу площадку і просто на вулиці на подвірї,після уроків і планшет дозволяю брати на півгодини.в 21-20 десь так лягаєм всі крім мене спати.
Майданщица• 19 сентября 2015
Фигасе, мы по 2 часа домашку делаем. Оценки всего 3 шт были и плохие не ставят.
Это обычная школа?

автор Олеся85 • 19 сентября 2015
Ответ дляМайданщица
Это обычная школа?
в мене десь півтора займає,якщо в чорновики все пишем,якщо ні то трохи менше.Школа звичайни м Київ
автор Олеся85 • 19 сентября 2015
Читає він із задоволенням і швидко ,в першому класі 158 слів у хвилину,тому читання займає дуже мало часу ,бистренько з відповідями розбираємось в кінці тексту і все.Письмо все літо тренували,і є результати в 1м класі писав не дуже.Зараз старається ,вже і без чорновика дозволяю писати.З письма навіть декілька 12 отримав.А коли після 12 отримав 11 зразу питає-а я ж старався ,що не так,я йому вказала на каліграфію ,букву -в- не гарно написав,один раз вказала,вже гарно пише .
Секретница• 19 сентября 2015
пораджу з української мови. на Петрівці є така книжка ’Збірник диктанів для 1-4 класів’ нам таку вчитель рекомедувала
автор Олеся85 • 19 сентября 2015
Ответ дляСекретница
дякую
Просто Мария• 19 сентября 2015
Ответ дляОлеся85
і все одно я б потратила зайвий час на гуртки, при чому рухливі - плавання, танці - залежно від статі.

Насправді шкільні програми дуже перевантажені схоластичними завданнями. З часом Ви це помітите. Мій син у 5 класі вчив ті фонетичні явища з укр. мови, які я викладаю студентам профільного вузу. Навіщо це у 5 класі непрофільної школи? Або зараз з математики йому задають 13 задач-завдань. От чому у нас совковий підхід - завалить роботою, важко в навчанні - легко в бою і т.п.? Насправді, щоб закріпити знання і навички достатньо 2-3 завдань. Життя таке цікаве і багатоманітне - шкода його просиджувати за велетенськими обсягами однотипної мисленнєвої роботи.
Майданщица• 19 сентября 2015
Ответ дляОлеся85

У нас по математике задание по теме в обычных тетрадях, по мове задания из учебника и иногда что-то написать типа рассказика на 3 предложения, но помимо есть английский и природоведение. Русский язык который больше на литературу похож. Чтение по сборнику рассказов (из него тоже есть задания на письмо)
автор Олеся85 • 19 сентября 2015
Ответ дляПросто Мария

я не хочу завалювати завданнями ,просто хочу наприклад з математики ,в залежності від того як будем вспівати давати 1-2 додаткових завдань складніших ,де потрібно подумати...на логіку.
Просто Мария• 19 сентября 2015
Ответ дляОлеся85
Вам самій складно регулювати цей процес, якщо ви не математик. Якщо дитині так легко все дається - переводьте в спеціалізовану школу або шукайте математичний гурток, шахи чи щось подібне.
автор Менее Более • 19 сентября 2015
в цій школі немає,а через рік ми будем переїжджати і звісно міняти школу,вже декілька придивились поближе.Саме тому хочу більше сама займатись.
Ответ дляОлеся85
а у нас 5 уроков заканчиваеться в 12.30

любименькая• 20 сентября 2015
Візьміть ’2000 вправ та завдань’ з математики і укр. мови, вони досить толкові.