Миссис Буркул• 20 сентября 2015
Допоможіть дібрати спільнокореневі слова.
Допоможіть потрібно зробити домашне завдання. Потрібно дібрати до поданих слів: Товариський, мовчазний, веселий, поступливий, чуйний, відвертий, спокійний, самокритичний, довірливий, рішучий, терпеливий, упевнений, немарнослівний, самітник, балакучий, грубий, неуважний, цілеспрямований, дбайливий, гордий, вимогливий, безкомплексний, сором´язливий спільнокореневі слова. Всім заздалегідь дякую.
Пупс• 20 сентября 2015
Ну а самій що, ліньки підібрати? Там же нічого складного немає. Це ж елементарно, просто потрібно деякий час затратити.
Тільки в українській мові не ’терпеливий’, а ’терплячий’.
Сметчица• 20 сентября 2015
товариство, мовчати, веселитись, поступатись, чуйність, відверто, спокій, самокритика, довіра, рішучо, терплячість, упевненість, немарнослів´я, самотність, балакуча, грубість, неуважність, цілеспрямованість, дбайливо, гордість, вимога=а, комплекси, сором
ПушАпница• 20 сентября 2015
Спільнокореневі у цьому ресурсі можна шукати у реєстрі за абеткою. + додайте префіксальні слова