Манька Галченок• 21 сентября 2015
Дисбактериоз
Как лечили? И как он влияет на беременность ?
Манька Галченок
• 21 сентября 2015
Ответ дляtolyu
а як саме він у вас проявляється?
незнаю, просто почала замічати виділення...пішла до гінеколога, вона взяла мазок і результат показ дисбактериоз
КапитанльнаЯ• 21 сентября 2015
Есть вагинальные свечи для нормализации микрофлоры. Должен назначить врач.
Манька Галченок
• 21 сентября 2015
Ответ дляКапитанльнаЯ
цілий список
Ответ дляМанька Галченок
я якщо чесно не розумію. який у вас діагноз? діагнозу дисбактеріоз-немає. звикайте цього, бо народиться дитина-вас постійно цим дисбаком будуть лякати. на основі чого у вас дисбактеріоз? порушення ЖКТ,? молочниця?
Манька Галченок
• 21 сентября 2015
Ответ дляtolyu
пів року назад пролікувалася від хламідій
Та никада в жизни• 21 сентября 2015
Ответ дляЛЮБА
нет такого заболевания....
была у гастроэнтеролога..есть синдром раздраженного кишечника(дисбактериоз)