Маргарита и Мастер• 23 сентября 2015
Продовження теми: Продавець не відповідає на дзвінки і смс!!!!!!!!!!!!!!
Минула тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1144865
Після того, як ви, дівчата, допомогли мені- пробили номер, я подзвонила у той же день- у понеділок, Ірина ввічливо відповіла, що відправить у той же день замовлення. Сьогодні середа, кардиган так і не поїхав до мене. На дзвінок не відповіла, а на другий дзвінок - просто скинула. Я попросила в смс повернути мені гроші на картку. Поки тиша.... Я в розпачі! Я розумію, коли у людини щось трапилось, всяке буває, але така халатність ох і дратує!
Научительница• 23 сентября 2015
А Вы отзывы читали, перед тем как делать заказ? Для Вашего продавца - это нормально отправлять посылки через неделю +/-. Поэтому не волнуйтесь, я думаю отправит, никуда не денется, другой вопрос - когда...