Запароленое одеяло• 23 сентября 2015

питання до тих хто купляє продає на оптових сайтах

яку ви націнку свою даєте на речі??переглядаєте в інтернеті ціни і тоді ставите свої чи як?
вам вигідно цим займатися?
інтересує більше дитячий трикотаж
Патриоточка• 23 сентября 2015
50%

автор Запароленое одеяло • 23 сентября 2015
Ответ дляПатриоточка
50%
50 % націнки від суми за яку придбали???вам вигідно?чи варто з цим звязуватися?
Ответ дляПатриоточка
50%
чи є покупці???
Просто звязда• 23 сентября 2015
30% - вигідно. беру оборотом
Ответ дляПросто звязда
30% - вигідно. беру оборотом
це як оборотом???
Просто звязда• 23 сентября 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло
це як оборотом???
це так- продаю більше, але по меншим цінам. Хоча одним трикотажем - багато не заробиш
k_manyshka• 23 сентября 2015
Продаю детскую верхнюю одежду оптом. Для опта есть одна цена, для дропшиппинга цена выше, чтоб СПшники сильно не демпинговали и давали возможность зарабатывать оптовикам, и есть рекомендованная цена, ниже которой продавать мы не рекомендуем, чтоб не было демпинга.
Ответ дляПросто звязда
а що ще продаєте якщо не секрет
в конкуренти не набиваюся бо хочу продавати в магазинчику
Просто звязда• 23 сентября 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло
а що ще продаєте якщо не секрет
а чого ж секрет - оснвний заробіток це взуття дитяче ортопедичне. А в магазинчику й на трикотаж можна вищі ціни ставити. ТІльки як закупку будете робити - уважно моніторьте сайти. Є такі фірми, що позиціонують себе фабриками, а насправді беруть одяг з якої фабрики, переклеюють бірку і продають дорожче

Ответ дляПросто звязда
а ви часом не кіра=)
Просто звязда• 23 сентября 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло
а ви часом не кіра=)
Кіра.
Ответ дляПросто звязда
Кіра.
маряна))))))))))))))))
Просто звязда• 23 сентября 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло
маряна))))))))))))))))
та я це зрозуміла відразу))
Ответ дляПросто звязда
та я це зрозуміла відразу))
а ви як тільки написали про взуття ортопедичне,тоді аш зрозуміла))))
Ответ дляПросто звязда
та я це зрозуміла відразу))
я вам в лс зарас дещо кину!!
Просто звязда• 23 сентября 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло
я вам в лс зарас дещо кину!!
кидайте))