Бабка-ежика• 29 сентября 2015
Чи варто давати дітям вітаміни?
Чи варто,на вашу думку,давати дітям вітаміни,добавки?
Як що так,то які саме?
Як що ні,то чому?
Дякую)
Як що так,то які саме?
Як що ні,то чому?
Дякую)
Статус Ква• 29 сентября 2015
Я против синтетических витаминов, но есть натуральные в виде вытяжки из разных трав и ягод, правда стоят они ,мама дорогая. Натуральные вы найдете на IHerb
Пожмаковна• 29 сентября 2015
я за витамины! так как в садике питание никакое и витамин явно не хватает. весь прошлый учебный год давали мультивитамины от Амвей и практически не болели
Коко Шанель• 29 сентября 2015
я проти. Навіщо дитину з дитинства підсаджувати на хімію? Можливо тільки після хвороби за призначенням лікаря.
Сама ніколи не пила (навіть при вагітності, мене з них рвало) і дітям не даю.
Му ма му ма му• 29 сентября 2015
конечно нужно , но не синтетические , а натуральные , в наших продуктах ничего ценного нет практически , нужно восполнять
сЛАдКОежКА• 29 сентября 2015
Нічого не даю, все, що треба організму, можна отримати з продуктів харчування.
Му ма му ма му• 29 сентября 2015
Ответ длясЛАдКОежКА
не можна , продукты сейчас без витамин , мясо на вредных гормонах , а в деревне не все живут
сЛАдКОежКА• 29 сентября 2015
Ответ дляМу ма му ма му
Я так само живу в місті, але авітамінозом ніхто не страждає.
сЛАдКОежКА• 29 сентября 2015
Ответ дляnadiya-k
Ви впевнені в якості продуктів і в тому,що дитина справді з´їсть іх потрібну кількість?деякі,от як йод чи омега не у всіх продуктах є
Впевнена, в дитини прекрасний імунітет і все добре із здоров’ям.