Реквизиты для оказания помощи: Карта Приватбанка: 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) Ольга Владимировна
Полные реквизиты для переводов из других банков: Получатель: ПАО КБ ПриватБанк Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570 Код банка получателя (МФО): 305299 Счет получателя (транзитный счет): 29244825509100 Назначение платежа: зачисление на карту 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) О.В., благотворительная помощь на лечение ребенка
И еще вот тут со скидками покупаем в помощь малышам!!! Бамбуковые салфетки, шарики для стирки без порошка и развивающие ручки-ложки-Фнтазеры купить дешевле и еще и малышам помочь!https://www.kidstaff.com.ua/tema-3336270.html
Убежала работать. Буду вечером!
Ясенька, прорвемся!
Здравствуйте! Я хочу у Вас купить ложку-обучалку для правши. Еще есть?
Дублюю: Абсолютно новий костюмчик фірми Бембі. Бірки зрізали, але не носили. Колекція минулого року. Написано 128 розмір, але Бембі, як правило, маломірить на розмір. Заміри. Топ - довжина - 38 см, ширина - 29 см. Спідничка - талія в нерозтягнутому вигляді 24 см, тягнеться - за рахунок резинки, довжина - 29 см. Від себе: я дуже люблю речі цієї фірми. Носяться вони добре. Ціна - 50 гривень.
Нова тепла трикотажна кофтинка польської фірми Сamiza. Розмір 104-110. Ціна - 60 гривень. Заміри: рукав від плеча - 34 см, довжина - 36 см. Склад: 100% акрил.
Яскраві штанці, вузенькі! Розміру не знаю. Нам віддали, але ми не проходили по габаритах. На худеньку дівчинку. Орієнтуйтеся по замірах: талія - 22 см, довжина - 53. Стан чудовий. Ціна - 25 гривень.
Новенький гарненький регланчик на 6 років, утеплений! Заміри: довжина рукава від плеча -35 см, довжина - 44 см,ширина - 35 см. Ціна - 40 гривень. Спідничка Topolino 122 розміру - в гарному стані. Ціна - 25 гривень.
Ви ростіть, ми потім вам передамо. Я тут набігами, поки мала сидить мульти дивиться, я до вас заглядаю. Окуляри вже закрили замовлення? Пишіть мені в особисті про СП, я знашла один ноут, ніби працює, можу особисті відкрити.
По окулярах щодня скидаю замовленя на склад, забираю раз в тиждень. Так що вибирайте, пишіть)) perchatki.uaprom.net/g1057671-ochki-polarized-optom
По в пятницю-суботу наступний заказ. Є цікаві літні новинки - простенькі платтячка для прогулянок з малявками. І більш коктейльні - для виходів у світ.
фото 4 - спідничка в наявності буде в кінці тижня! розмір 46. За ціною сайту - 120 грн або торгуйтесь... все Ясі.
Комбез мазекеа 12-18мес(86рост) для пухленького ребеночка, расчитан на теплую весну, прохладное лето. Молочного цвета, мягкий приятный микровельвет, трикотажная тоненькая подкладка, одет один раз. Замеры: длина 67, ширина 35-37, шаговый шов 24, длина от плеча до памперса 47. Комбез просто суперский! Цена 50
Костюм НМ 12-18, для полненького мальчугана просто находка! Брючки на широком трикотажном поясе из микровельвета, толстовка трикотаж утепленый. Б\у, состояние хорошее. Замеры брюк: длина 47, шаговый 28, ширина 36 Замеры толстовки: длина 34, ширина 33, рукав 28 Цена 50грн
Заплатила за лоти від nadezda34 костюмчик HM і банданка.
Платеж № P24A662969260795556 с учётом комиссии 0.50 UAH Перевод на карту ПриватБанка Пл-щик: ОСТАПКО ТАТЬЯНА ЛЕОНИДОВНА Статус: Проведён Правдич Ирина Александровна 60.00 UAH
Надюшо, дякую за допомогу Ясі!
как всё быстренько