Реквизиты для оказания помощи: Карта Приватбанка: 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) Ольга Владимировна
Полные реквизиты для переводов из других банков: Получатель: ПАО КБ ПриватБанк Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570 Код банка получателя (МФО): 305299 Счет получателя (транзитный счет): 29244825509100 Назначение платежа: зачисление на карту 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) О.В., благотворительная помощь на лечение ребенка
у випадку з Данічкою і Вовчиком була очевидна критичність, були погані аналізи, переливання крові, крапельниці, лікарні і т.д.. народ трусився, переживав.. щодня дивився, як жовтішають шкіра і оченята хлопчиків.. це все підганяло людей.. а в Ясічки немає вражаючих фото, немає, слава Богу, реанімацій і крапельниць!! хвороба більшості невідома і незрозуміла.. багато, хто думає, що раз справлялися до цього часу якось з цим, значить ще можуть потерпіти, поки збереться вся сума.. і йдуть в інші, як їм здається, терміновіші збори.. а між тим щоденні напади руйнуть клітини мозку і наносять величезну шкоду здоровью дитини.. після лікування основної хвороби однозноззначно доведеться довго відновлювати втрачені ресурси організму..
Так, ребалітація буде тривала. Але як нам закрити збір? Катастрофічно мало часу. Я прочитала на форумі, що дітки повертаються з закордонних клінік додому, бо не закрили збору і лікувати їх там у кредит ніхто не береться...
будемо збирати, поки не зберемо.. клініка чекала Ясю ще 15 березня.. оскільки грошей тоді не зібрали, теперь її приймуть в будь-який час по факту збору коштів... візи вже готові, страховка оформлена.. справа лише за оплатою клініки..
Так, але ж ми чудово розуміємо, що час грає проти Ясі...
взагалі у випадку Ясі 50% вартості лікування мала б оплатити держава... оскільки в Україні така операція для Ясі неможлива.. але... на ділі ці кошти дуже складно вибити з кишень наших чиновників і можновладців..
Про це я взагалі мовчу... Таке враження, що вони віддають своє...
так.. час не боці Ясічки.. чим швидше вона поїде на лікування, тим більше має шансів стати цілком здоровою.. ми вже не знаємо, що придумати.. зараз думаємо, яку б організувати акцію не в Інтернеті... на ці вихідні.. батьки Ясі хочуть самі бути присутніми на цій акції.. це для киян... але спершу треба придумтаи саму акцію.. ідей поки немає чомусь..
черные замшевые туфли Маскотт р38,верх черный замш, внутри кожа очень удобные,Одеты один раз в помещении на ковролине стелька 25см, каблук 8,5см. 100грн
Може, в якомусь парку для дітей і придумати якісь подаруночки? На вихідні зараз у Києві багато діток з батьками в таких парках, де є гойдалки і каруселі. Погода сприяє.