Реквизиты для оказания помощи: Карта Приватбанка: 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) Ольга Владимировна
Полные реквизиты для переводов из других банков: Получатель: ПАО КБ ПриватБанк Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570 Код банка получателя (МФО): 305299 Счет получателя (транзитный счет): 29244825509100 Назначение платежа: зачисление на карту 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) О.В., благотворительная помощь на лечение ребенка
Конверт для новорожденного, в идеальном состоянии, итальянский! Б/у 2 раза. Как бы простой, но очень стильный. Лёгкий, унисекс. 50 грн - всё, конечно же, для Ясненькой.
Із групи ВК, Оля Волкова: Розкажу Вам сумну, але повчальну історію. Ромчик був одним із перших, кому я почала допомагати. В нього був рак і йому потрібно було зібрати біля 130 000евро. Це було якраз перед нашим весіллям. Я запропонувала чоловікові щоби не купляти на весілля алкоголю, а краще переслати ті гроші Ромчикові. Він мене підтримав і ми допомогли йому, зіздили на Україну, обвінчалися, а коли повернулися , то я прочитала в інтернеті, що йому вже назбирали потрібну суму і відправили на лікування. Радості не було меж, я повірила, що навіть такі космічні суми реально збирати і відправляти дітей на лікування.Через деякий час я зайшла в його групу і прочитала,що Ромчика вже немає... Немає, але він живе в серцях багатьох людей, яких за своє життя встигнув змінити на краще. Ніколи не пожалію, що ми зробили безалкогольне весілля і дали Ромчикові шанс. По крайній мірі він помер не від того, що не було грошей на лікування. Не можу собі уявити, що відчувають батьки, які втрачають дітей саме по такій причині... Це страшно...дуже страшно....Люди, будьте милосердними.
И группу Настёны удалили, чтобы сердце не рвалось каждый раз...
Чому удалили? В групі ’От сердца к сердцу’ залишились і теми Насті, і альбоми з її фото та листівками. видалили лише документи, щоб ними не скористались шахрах. Ми Настюшу ніколи не забудемо...