Божья коровка• 04 октября 2015
міф про золоту добу, будь-ласка
Підкажіть, де знайти закінчення давньоіндійського міфу про "золоту добу". Так як в книжці не знаходжу
Божья коровка
• 04 октября 2015
Давньоіндійський міф про «золоту добу». Цей міф оповідає, що за «золотої доби» на землі жили лише праведники.
Вони непорушно дотримувалися законів, і священна Корова Закону твердо «стояла на всіх чотирьох ногах». Потім настала «срібна доба» й добропорядності стало менше на третину. Люди почали втрачати почуття обов’язку, суспільство розділилося на стани, а Корова Закону стояла вже «на трьох ногах». Відтак настала «мідна доба»...
Ось початок, а далі не знаходжу