Кинг-Конгша• 05 октября 2015
Допоможіть перекласти інструкцію
Кума передала мені таку штучку але я не можу зрозуміти треба її змивати чи ні.Я знаю що кристали наносяться на кінчики волосся і не змивається водою.А тут я щось заплуталась(Допоможіть перекласти текст(
Ростки жимолости• 05 октября 2015
Переводчик на что?Нанесите несколько капель сыворотки в волосы после мытья или на сухие кончики волос уже. Подходит для ежедневного использования. Промыть его.
Кинг-Конгша
• 05 октября 2015
Ответ дляРостки жимолости
От і мені показує що треба змивати .а кума сказала що ні
Кинг-Конгша
• 05 октября 2015
Ответ дляНеправдиша
Смывать ненадо
Я взагалі знаю що усі кристали не потрібно змивати,адеж йде для сухих кінців.А тут перекладає треба змивати.Можливо переклад не точний..Може перекладач щосб плутати чи ні?
Ростки жимолости• 05 октября 2015
Попробовала перевести отдельно. Последняя фраза Neoplachuje se переводится как промыть.
Кинг-Конгша
• 05 октября 2015
Ответ дляРостки жимолости
І мені показує промити
Ростки жимолости• 05 октября 2015
Ответ дляНеправдиша
Там написано, что ополаскивать ненадо. Словацкий знаю хорошо
Это ж чешский вроде
Кинг-Конгша
• 05 октября 2015
Ответ дляНеправдиша
Точно?Я переживаю. щоб волосся не було жирним якщо не змию..Попробую на перший раз не змити просто висушити а там буде видно
Кинг-Конгша
• 05 октября 2015
Ответ дляРостки жимолости
Это ж чешский вроде
Посилку отримала з Чехії
Неправдиша• 05 октября 2015
Словацкий и чешский очень похожи. Neoplachuje - и с чешского и словацкого, неополаскивать
Кинг-Конгша
• 05 октября 2015
Ответ дляНеправдиша
А сайт словацкий
я ввожу в гуглі і мені викидає лише там чомусь
Неправдиша• 05 октября 2015
Ответ дляКинг-Конгша
Так и есть, сайт словацкий, но инструкция на чешском