Манный комочек• 13 октября 2015
Гідромасажна ванна -це безпечно ?
Вибираємо ванну ,чоловік хоче звичайну ,а я з бульбашками - гідромасажну.Та боїмось через електроніку ,наскільки це безпечно .Просто запамяталась нам історія як жінка отримала велику кількість опіків через душову кабінку де куча наворотів...от і думаємо варто чи ні ...
Я такая боевая• 13 октября 2015
Не варто, але з іншої причини. За гідромасажною ванною складно доглядати і не дешево.
не знаю, як з приводу електроніки, а от догляд за нею потрібен особливий. необхідно після кожного використання прочищати спеціальними засобами усю гідросистему, не допускати тривалого простоювання системи (або прочищати її після цього) і, що теж дуже важливо, не рекомендується користуватися звичайним милом чи піною для ван, а лише спеціальними. так мені по-дружньому розповідали хлопці, які такі ванни продають.
Манный комочек
• 13 октября 2015
Ответ дляnatinka
Я правильно зрозуміла ,якщо нас 4 чоловіка в сімї,то після кожного прочищати ,чи лише як всі помились і тоді в той день прочищати?
ОхиИВздохи• 13 октября 2015
У меня гидромассажная ванная. Очень красивая с ручкой и подголовником. Производство Тритон (Россия)
Не нужно ее так чистить, как Вам написали. Це занадто!
Чищу любыми кремообразными, только не порошки.
И единственное, соль для ванны НЕ применять.
Ну, и смотря какая у Вас цена на воду:))) А то у нас в городе цена воды такая, что ванная Клеопатры дешевле выходит.
Ви бачили систему гідромасажу в розібраному вигляді? вона складається з багатьох тоненьких трубочок, в яких циркулює вода. і от ця вода лишається в цих трубочках після прийому ванни. якщо її лишити днів так на кілька, особливо влітку, то уявіть, який вона матиме запах і хто в ній житиме ) а так, в принципі, можна і не чистити )))