Пуки-куки• 23 октября 2015

как посмотреть инструкцию к этому препарату. ЕВЕУ.

Нам подарили такой детский спрей. Но для чего он? подозреваю что для горла. Помогите милые. Пожалуйста. http://www.ebay.com/itm/BAYER-spray-a-base-di-prop...
автор Пуки-куки • 23 октября 2015
вот фото
Мексиканочка• 23 октября 2015
cпрей с прополисом!
Мексиканочка• 23 октября 2015
Lenigola Форте

СПРЕЙ

риси
Косметичний продукт для захисту, догляду та гігієни ротоглотки із заспокійливими природних речовин, які допомагають боротися з почервоніння рота і горла, викликаного зовнішніми агентами.
Вона поєднує в собі корисні властивості прополісу з високою концентрацією дії ароматний освіжаючий і чебрецю і евкаліпта.
Він знімає відчуття роздратування і дискомфорту, рота і горла, через зовнішніх чинників.
Ароматизований ефірними маслами чебрецю і евкаліпта.

Дозування і використання
підняти носик убік і натисніть дозатор.
Спрей рішення в ротовій порожнині три рази в день.

попередження
Не приймати під час вагітності.

компоненти
алкоголь; аква; гліцерин; прополіс прополіс (); Евкаліпт кулястий масло; чебрець звичайний масло; лімонен; бензиловий спирт; коричного спирту; бензілсаліцілат; евгенол; ліналоол.

формат
20 мл; спрей.
Мексиканочка• 23 октября 2015
переводчик гугль Вам в руки)))))
автор Пуки-куки • 23 октября 2015
Ответ дляМексиканочка
переводчик гугль Вам в руки)))))
так гуглю целое утро.я ж саму интрукцию найти не могу(((
Мексиканочка• 23 октября 2015
смотрите мой ответ Выше - вот же инструкция
Lenigola Форте

СПРЕЙ

риси

Дозування і використання
підняти носик убік і натисніть дозатор.

попередження
Не приймати під час вагітності.

компоненти

формат
20 мл; спрей.