размахер• 27 октября 2015

А є такі, що відмовились тільки від м´яса (а молоко/яйця/рибу їдять)?

Періодично виникає таке бажання, відмовитись від м´яса. Колись навіть кілька років вегетаріанствувала (точніше, ово-лакто-вегетаріанствувала, тобто не їла тільки рибу та м´ясо), в цілому сподобалося, але виникло дві проблеми: по-перше, було дуже складно нормально харчуватися, особливо враховуючи мій на той час характер роботи, пов´язаний з відряженнями, а по-друге, на рибу все ж таки тягнуло. А на м´ясо - ні. В результаті таки кинула, почала знову їсти все підряд.
От і думаю, а чи не спробувати все ж таки таки проміжний варіант, щоб відмовитися тільки від м´яса? Хто пробував, поділіться досвідом. В першу чергу цікавить самопочуття, чи не буде проблем зі здоров´ям? З тваринними білками, якщо їсти рибу/яйця/молоко, наче не повинно бути нестачі, але хвилює, чи не буде анемії, чи ще чогось такого? Чи є щось саме в м´ясі таке, що неможливо замінити з інших джерел?

Ну і опитування. Можливо, когось пропустила в типах харчування, тоді свій варіант. І якщо можна, поділіться, цікаво. ))
Результат:
вже голосів: 42
32 (76.19%) Їм все підряд
7 (16.67%) Не їм тільки м´ясо, все решта їм
1 (2.38%) Не їм м´ясо та рибу
1 (2.38%) Сироїд: їм тільки необроблену рослинну їжу
1 (2.38%) Фруктоїд особливий: їм тільки фрукти, які самі впали з дерева, а не зривали їх
0 (0%) Не їм м´ясо, рибу, яйця
0 (0%) Вегетаріанець: не їм м´ясо, рибу, яйця, молоко та інші продукти тваринного походження
0 (0%) Фруктоїд: їм тільки фрукти
0 (0%) Свій варіант
Заместитель автора• 27 октября 2015
А правда бывают особенные фруктоеды, которые едят только в месяц в году и весь этот месяц караулят под яблоней упадет ли что-нибудь? Я в шоке
Мастер Пис• 27 октября 2015
а вы читали, ВОЗ выяснила наконец-то, что красное мясо может вызвать рак vyzyvaet-li-kolbasa-rak Мы давно не едим красное мясо, изредка курицу, часто рыбу и все остальное кушаем.
автор размахер • 27 октября 2015
Ответ дляЗаместитель автора

Вживу не бачила, але читала про таких. Додала в опитування, щоб була вже повна картина.
Папина дочка• 27 октября 2015
8 лет не ем мясо, отлично все!
Неновая почта• 27 октября 2015
я бы тоже с удовольствием отказалась от мяса, но у нас такой скудный выбор рыбы в стране.
И.О. человека• 27 октября 2015
Ответ дляМастер Пис

Вы что-то не так поняли, ВОЗ выяснило, что мясные изделия, такие как, колбасы, ветчины и тому подобное, вызывают рак, НО не само мясо, а химические добавки в этих продуктах.
annetta888• 27 октября 2015
у сестры 4ро деток. они не едят мясо с ней вместе с рождения. все ок
а я все никак не решусь на такой шаг
автор размахер • 27 октября 2015
Ответ дляНеновая почта

Це мене теж зупиняє, без м´яса зразу раціон так звужується. Що тоді готувати постійно, так щоб різноманітно, смачно і поживно?
Ход конём• 27 октября 2015
Я летом мяса практически не ем, мне его просто не хочется. ем рыбу, овощи, сыр, фрукты. Чувствую себя прекрасно, не болею, даже орз - редкость. Зимой иногда ем мясо, но не часто, не чаще раза в неделю.
Сын отказался от мяса в 14 лет, потом и от рыбы, сейчас ему 23, гемоглобин - 150.
Ест достаточно молочных продуктов и бобовых.
У нас обоих третья группа крови, читала, что именно она дает наибольшее количество вегетарианцев и веганов.
Неновая почта• 27 октября 2015
Ответ дляразмахер

да это постоянно выдумывать нужно, и вот качество рыбы у меня тоже вызывает сомнения.
Мастер Пис• 27 октября 2015
Ответ дляИ.О. человека

А красное мясо — в список продуктов, «вероятно» повышающих такой риск https://meduza.io/cards/vyzyvaet-li-kolbasa-rak
annetta888• 27 октября 2015
Ответ дляНеновая почта

ага... я только речную в последнее время ем, которую знакомые ловят на речке
Бутербродница• 27 октября 2015
я їм м’ясо дуже рідко, десь раз в місяць, рибу та яйця так само. Просто не тягне на них, і їм вже коли зовсім нічого нема. Самопочуття нормальне, але гемоглобін низькуватий, на межі як сказав лікар.
Дея Торис• 27 октября 2015
я не ем мясо и рыбу почти 2 года.
рацион нормальный, грибы, фасоль, овощи-фрукты.
marishka17143• 27 октября 2015
а как вы от мяса оказаться смогли? я пока все не никак.. химию не ем - колбасу сосиски чипсы и тд не покупаю, но вот от мяса отказаться пока не могу.. да и сложно когда из 4 чел только я не буду его есть а остальные его едят и много
Ход конём• 27 октября 2015
Ответ дляmarishka17143

а зачем от него отказываться?
автор размахер • 27 октября 2015
Ответ дляmarishka17143

В той період, коли я відмовлялася, я ще була ’вільною пташкою’ без сім´ї та дітей, тому такої проблеми (узгодження з іншими) у мене не стояло. А так - займалася йогою, начиталась різного цікавого про різні типи продуктів (типу хороші, нейтральні та жахливі), ну і перейнялася цією темою. Так що відмовитися було досить легко. А вже потім виявила, що організм і без м´яса в принципі себе прекрасно почуває. Правда, на рибу тягнуло, плюс то було лише років три, тому за довготривалий результат не можу нічого сказати.
НеКонец-Света• 27 октября 2015
Мій чоловік не їсть м’яса, все решту їсть і дуже добре себе почуває. Набагато краще, ніж коли їв м’ясо.
marishka17143• 27 октября 2015
Ответ дляХод конём

а зачем от него отказываться?

врачи рекомендуют только диетическое но оно дорогое (кролик индюшка) проще вообще отказаться
и хочу самочувствие улучшить. месяц как не ела то намного лучше стало но на дольше меня не хватило )
Ход конём• 27 октября 2015
Ответ дляmarishka17143

ешьте то, чего вам хочется. врачи дают общие рекомендации, прислушивайтесь к своему организму.
автор размахер • 27 октября 2015
Ответ дляНеКонец-Света

А як довго він вже не їсть м´яса?
автор размахер • 27 октября 2015
Ответ дляПапина дочка
8 лет не ем мясо, отлично все!

А що у Вас в раціоні в основному, які блюда?
автор размахер • 27 октября 2015
Ответ дляНеКонец-Света

І Вас ще запитаю те ж саме: А що у Вас в раціоні в основному, які блюда?
Электричка• 27 октября 2015
Мій кум не їсть м´яса вже 25 років, почуває себе прекрасно. Їсть рибу, кисломолочні продукти, яйця.
marishka17143• 27 октября 2015
Ответ дляХод конём

у меня проблемы с желудком потому и рекомендуют правильное питание и мясо диетическое, тяжелое не есть
Калёва Замалёва• 27 октября 2015
Ми з чоловіком відмовились від м´яса з 2008 року. Рибу і яйця їмо. Харчування достатньо різноманітне. Із здоров´ям все нормально, аналізи всі в нормі. Чоловік до того як припинив їсти м´ясо мав хронічні гастрити, навіть з виразкою шлунку двічі в лікарні лежав. З тих пір як відмовився від м´яса ця проблема зникла.
Папина дочка• 27 октября 2015
Ответ дляразмахер

Рыба разная, и речная и морская, морепродукты, яйца, молочка, орехи. Этого всего хватает с головой для восполнения белка.

У детей такой же рацион.