Я працюю на дому. Рукоділля. Заробляю чистими 2500 - 3000грн. Заробити більше можу, але не можу себе заставити. Як Ви себе мотивуєте? Дайте пенделя! І не кажіть, що значить мені вистачає, раз не можу більше заробити. Не вистачає((((
Лорка-хлорка• 03 ноября 2015
если бы не выстачало то б зарабатывали а так вы в зоне комфорта, где вас и так все устраивает
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ дляСамый умный
Вот Вам, получайте! Ай-яй-яй! Разленилась!
ні, не помогло(
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ дляЛорка-хлорка
Та не зовсім влаштовує( Хочу ремонт в кухні, поїхати в Європу і т.д.
Лорка-хлорка• 03 ноября 2015
Ответ дляДомашка
значит не так хотите
я когда хотела ремонт в кухне и в ванной+ туалет я за год собрала 8 000 у.е ( правда еще по курсу 8-10) сама без мужа, он не знал, что я собираю, сказала пока не будет как минимум 5 штук не начнем. а я 8 собрала
вот это была мотивация и желания улучшить свое жилье, а вам и так все нормально
меня например типало от состоянии нашей квартиры
сейчас я прихожу и кайфую каждый день
13чудоСВЕТА• 03 ноября 2015
Значит не припекло еще. Мне помогает сменить обстановку, набраться новых эмоций. Тем более если у Вас рукоделие, творчество.
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ дляЛорка-хлорка
значит не так хотите
сейчас я прихожу и кайфую каждый день
Оце Ви МОЛОДЕЦЬ
. Та ні, дуже сильно хочу, просто я не вірю в свої сили напевно. Думаю, для чого старатись, якщо заробити на ремонт кухні я все одно не зможу(
Aлёна Алексеевна• 03 ноября 2015
Не злите меня - у меня ноги длинные, пенделЯ получаются всегда отличные! Но Вы после них долго будете стоя работать! Я вот ссылками для подработки обвешалась и понимаю, что я ни в чем не могу разобраться (уже сама себе пенделей надавала
).
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ для13чудоСВЕТА
Коли були на відпочинку, то я не могла дочекатись кіня відпустки, так сильно хотіла вже працювати. Але мене вистачило не надовго( В мене, то рукоділля, але я б не сказала, що творчість. Так, більш механічна робота. Я нею займаюся вже більше 3х років. А таке відчуття, що сижу на місці. Розвитку не бачу. І якби мене спитали, чи хочу я им займатися через 5 років, то відповідь - НІ. Напевно не можу себе заставити, що не бачу перспективи в майбутньому. Якби не криза в країні, було б, напевно, все по іншому. А може це просто я все на кризу спихаю(
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ дляAлёна Алексеевна
).
Ловлю пендаля)))))) Хоть би поміг)
А Вам гарно зі всім розібратися і знайти гідний заробіток
13чудоСВЕТА• 03 ноября 2015
Ответ дляДомашка
Значит нужно искать то, что приносит и удовольствие и деньги.
Недавно посмотрела в интернете короткометражку и так она затронула меня, что я сидела ревела под конец.
Вбейте в гугле ’цирк бабочка короткометражка смотреть онлайн’ - главное вера в себя, все мы сможем, стоит только захотеть.
Aлёна Алексеевна• 03 ноября 2015
Ответ дляДомашка
Ловлю пендаля)))))) Хоть би поміг)
Дякую! Але я, можливо, більше візуал (мені потрібно, щоб один раз пояснили з показуванням всіх операцій/кнопок). А може я просто тупенька
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ для13чудоСВЕТА
Може і потрібно шукати, щось інше, але так шкода часу і грошей, що потрачені на мою справу.
Обов’язково подивлюсь. Дякую.
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ дляAлёна Алексеевна
Не переживайте все у Вас вийде, розбиретесь)
Бабочки в моём животе• 03 ноября 2015
Автор, а если не секрет, на каких сайтах/ресурсах вы продаете свои рукоделия?
Лорка-хлорка• 03 ноября 2015
Ответ дляAлёна Алексеевна
я тоже визуал
я тоже не понимаю инструкций и т.д.
мне нужно один раз показать и все
я тоже не понимаю инструкций и т.д.
мне нужно один раз показать и все
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ дляБабочки в моём животе
Я продаю тут, на клумбі. Даю під реалізацію в магазини. Чоловік робить сайт, але Він так його помалу робить. Просила, що може краще замовити, швидше буде, а Він не хоче. А, ще продавала на аукро, але там не вигідно через комісію. В мене товар дрібний, ціни низенькі.
Лорка-хлорка• 03 ноября 2015
Ответ дляДомашка
Оце Ви МОЛОДЕЦЬ
оо вы забираете у себя материальную энергетику такими вот невериями в себя
я себе поставила цель и прям само все в руки шло
сейчас я сижу и честно отдыхаю, хочу магазин свой открывать, но пока понимаю что не пойдет, пока в стране не поменяется ситуация
и пока ничего такого уж очень что б хотелось, перебираю свои хотелки куда энергию. направить ( авто есть, кстати тоже сама на него заработала за 2 года, мне оооочень нужен был автомобиль и все)
Aлёна Алексеевна• 03 ноября 2015
Ответ дляЛорка-хлорка
я тоже визуал
я тоже не понимаю инструкций и т.д.
мне нужно один раз показать и все
я тоже не понимаю инструкций и т.д.
мне нужно один раз показать и все
Спасибо Вам, что признались! Мне уже начало казаться, что я одна такая непонятливая.
Бабочки в моём животе• 03 ноября 2015
Ответ дляДомашка
Дякую за відповідь
Чесно кажучи, не сподівалася.
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ дляШапкаУшанка
Автор, чим саме займаєтесь? Маєте постійних клієнтів?
Постійні клієнти є. Але я з ними працюю під реалізацію. А потім так важко вибити свої гроші. Але поки мушу працювати так.
Роблю вироби з картону, для альбомів, відкриток, декору.
ШапкаУшанка• 03 ноября 2015
Ответ дляДомашка
Значить педель чарівний потрібно чоловікові, щоб швидше ворушився з сайтом.
Ви знайшли своє хобі, яке приносить гроші. Це ж чудово! Працюйте і заробите на відпочинок, ремонти. Все у ваших руках.
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ дляЛорка-хлорка
Може не вірю, через ту ж саму кризу. Ціни на все піднялися. Люди не мають грошей на речі першої необхідності, а я зі всоїми виробами. Люди займаються рукоділлям, коли є надлишок грошей та часу, а зараз цього в людей майже не має.
Машина, в мене її немає((((( Ще одна мотивація, але чомусь не мотивує( Хоча дуже потрібна
Лорка-хлорка• 03 ноября 2015
Ответ дляAлёна Алексеевна
чего это
есть люди которые визуалы, есть те, кто хорошо запоминает на слух
а есть те, кто только по инструкциям
это нормально, это должен понимать каждый уважающий себя работодатель
у меня как тобыл опыт один, мне барышня передавала дела и все написала на листике, типа по шагово, а яделаю и у меня хрень получается ( бухгалтерия) и никак совсем никак, пришла директор и уже такая, ну вот что с тобой делать, я не могу в декрет уйти и родить уже ( у нее срок был уже уже уже) ну вот что тебе не понятно
я честно призналась что не понимаю как это так и вот так, она ну вот смотри, показала и все.. 2 минуты времени заняло то, чего я не могла понять 2 недели, ВСЕ
а есть те, кто только по инструкциям
Лорка-хлорка• 03 ноября 2015
Ответ дляДомашка
я бы на вашем месте пока сама занялась бы своим сайтом
вы бы вложили свои желания и хотелки и вам бы уже некудаб было отспутпать а там бы подтянулись и выробы
так что вперед, двигаем мужа, и начинаем самостоятельно заниматься а там и кризис пройдет и все наладится
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ дляШапкаУшанка
Я йому його даю, але Він на себе тоже багато всього навішав, а тепер не знає за що перше взятися. Всі справи термінові і потребують часу і грошей.
ШапкаУшанка• 03 ноября 2015
Ответ дляДомашка
тоды вкладайте гроші в сайт, і самі ведіть свою справу. А чоловік хай займається своїми справами.
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ дляЛорка-хлорка
Ну сама сайт я не зроблю.
1. Я в цьому не бум-бум(
2. На нього потрібний час, а я зайнята тими ж виробами.
От коли в мене є велике замовлення і не маю часу поїсти, о тоді ніби і не подобається така загруженість, але в душі розумію, що кайфую від того, що моя праця, вироби комусь протрідні.
Я знаю, що кризис не вічний, і що виживе той хто не здається. Але........
Домашка
• 03 ноября 2015
Ответ дляШапкаУшанка
Так, якби було б багато грошей, то так би і зробила. Якщо я зараз гроші вкладу в сайт, то не зможу закупити необхідний товар. Замкнутий круг. А продажі то падають.