Капризуля• 11 ноября 2015
Допоможіть визначитися з кухнею
Зупинилися на моделях Bambi (Metr+)ZB-6006В( перше фото, синьо-біла) і HTI 1680619 Smart (червоно-салатово-сіра) .Про першу десь читала, що за 4 місяці пласмаса вся потріскалась. Про другу, ніби що фірма Англія, хоча роблять в Китаї. Але насправді дуже мало корисних відгуків в неті. Сподіваюсь хтось може описати реальну якість. Примітка - кухню вибираю для хлопчика, так що важливі деякі нюанси з кольором і т.п. Дякую.
Капризуля
• 11 ноября 2015
ще розглядали як варіант Смобі Тефаль, але там за таку саму ціну і, звичайно, кращу якість - менше всякіх функцій. а для дитини в такому віці, здається , найважливіше, щоб все світилось і звучало.
Капризуля
• 11 ноября 2015
Ответ дляФФФФристайла
Моему бы больше вторая понравилась там больше дверок.
дякую, ну мене саме якість цікавить. по функціях ці класні, але скільки вони проживуть - ніде не пише.
Силиконочка• 11 ноября 2015
мне фото 2 больше нравится. функциональнее..... детке больше возможностей
Скелет дыни• 11 ноября 2015
у нас первая кухня была очень похожа на фото2...Черные ножки отваливаливались... кран тоже выскакивал...Дочка духовку открыватьне могла..Эту отдали в сад ,купили дороже, но нормальную по качеству...