Злюка-закусюка• 12 ноября 2015

Обідно....поможіть порадою,як вести себе, що робити ...

Допоможіть мені порадою...як себе вести ...Я розумію. що у стосунках буває по - різному... є добре , і погане.. різні люди ,різні характери. Одним словом мій чоловік до всього останнім часом почав чіпатись.. то йому не так , то йому не так...Описую сьогодні ситуацію, здається банальну.. Ще давніше купили ми бритви на двох, дорожчі, дійсно гарні , в пачці 5 штук, він використав 1 шт., я протягом трьох тижнів - 3 шт, сьогодні він у ванні побачив , що лишилась 1 шт .. Дівчата,він як накинувся на мене ..не хочу все описувати ,що він мені виговорював... Я настільки стояла в шоці , шо не могла слова вимовити .. за що ?? За якісь бритви ?? Бо я використала більше , ніж він??? В мене не має слів.. На душі огидно.. це фактично не перша ситуація, коли він мене принижує, ні за що ... і що , саме головне , в будь -якому випадку , він правий....Чомусь так боляче, що все йде не так ,як потрібно...Може в когось була подібна ситуація, Допоможіть , будь ласка порадою...
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица
а зараз у мене мій синочок і я! краще бути одній чим з ким попало! Я спокійна і врівноважена. Багато часу провожу з сином. Сама на себе надіюсь і знаю що я себе не підведу! Тобто не треба нікого нічого просити, або надіятись, що він хоч з дитиною погуляє і відлипне від компа. Зараз я живу ради дитини!! А далі буде видно! Звичайно я хочу щоб поряд було надійне плече - а не ’матня’(вибачте на слові). Автор все буде добре і у вас і у мене. І ще, пораду питати можете, але остаточне рішення за вами.. чужа сімья -темний ліс.!!! Бажаю вам дійсно бути щасливою.!!!

Я бачу, що в нас подібні ситуаціїї, справді щиро надіюсь на саме найкраще і для себе , і для вас!!!

Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
Ответ дляКнопкотык
автор подумайте еще о походе к психологу, мне кажется ваш муж у вас уже комплекс жертвы развил, вам помощь нужна человека со стороны) все будет хорошо!
до речі - так . я теж була у психолога. це мені дуже допомогло повисити самооцінку! і зрозуміти що я не тряпка і ноги витирати не потрібно!
Кнопкотык• 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица
Хороший психолог делает волшебные вещи, вот только тяжело найти хорошего!
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка

)) мабудь схожі.. моя матня через рік після того як я з сином від ного пішла - зрозуміла і згадала щодитина є.. тепер шукає зустрічі... Бай Боже мені терпіння!
Новогодняя пальма• 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица
А вы из какого города?
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
Ответ дляКнопкотык
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляКнопкотык
Згідна з вами ,зараз знайти хорошого психолога... дійсно важко!!
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
Ответ дляНовогодняя пальма
А вы из какого города?
какая разница?...разве в этом дело!
Новогодняя пальма• 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица
какая разница?...разве в этом дело!

Меня психолог интересует. Я из Киева

Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
Ответ дляНовогодняя пальма

Меня психолог интересует. Я из Киева
с психологом по скайпу общалась.
Новогодняя пальма• 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица
с психологом по скайпу общалась.

Ну а что за психолог? Он вообще в каком городе?
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
Ответ дляНовогодняя пальма

Днепр
Кнопкотык• 12 ноября 2015
Ответ дляНовогодняя пальма

Меня психолог интересует. Я из Киева

сейчас по скайпу можно общаться), только по рекомендации идите
Новогодняя пальма• 12 ноября 2015
Ответ дляКнопкотык

Да вот возникла мысль, но Вы правы просто к первому попавшемуся не хочу. По скайпу не знаю, как то мне не комфортно
Карамбулкул• 12 ноября 2015
I Ви не знаеэте що робити ? Я б йому як крикнула, побiг би менi за ровою пачкою! Не дозволяйте сiдати на голову!
Кнопкотык• 12 ноября 2015
Ответ дляНовогодняя пальма

я искала психолога для бывшего мужа, там свои нюансы были), он с ним поговорил по скайпу, бывший был доволен, но вдруг психологу приспичило поговорить со мной еще,и когда он мне начал рассказывать,что я должна понимать что мужчины это большие дети, и к ним нужно соответственно и относится, все этот псих перестал для меня существовать).А у подруги была проблема, она при знакомстве с мужчиной очень нервничала, до такой степени что начал дергаться глаз, нашла психолога и он ей помог,тоже по скайпу общались.
Новогодняя пальма• 12 ноября 2015
Ответ дляКнопкотык

но вдруг психологу приспичило поговорить со мной еще,и когда он мне начал рассказывать,что я должна понимать что мужчины это большие дети, и к ним нужно соответственно и относится, все этот псих перестал для меня существовать).