Злюка-закусюка• 12 ноября 2015

Обідно....поможіть порадою,як вести себе, що робити ...

Допоможіть мені порадою...як себе вести ...Я розумію. що у стосунках буває по - різному... є добре , і погане.. різні люди ,різні характери. Одним словом мій чоловік до всього останнім часом почав чіпатись.. то йому не так , то йому не так...Описую сьогодні ситуацію, здається банальну.. Ще давніше купили ми бритви на двох, дорожчі, дійсно гарні , в пачці 5 штук, він використав 1 шт., я протягом трьох тижнів - 3 шт, сьогодні він у ванні побачив , що лишилась 1 шт .. Дівчата,він як накинувся на мене ..не хочу все описувати ,що він мені виговорював... Я настільки стояла в шоці , шо не могла слова вимовити .. за що ?? За якісь бритви ?? Бо я використала більше , ніж він??? В мене не має слів.. На душі огидно.. це фактично не перша ситуація, коли він мене принижує, ні за що ... і що , саме головне , в будь -якому випадку , він правий....Чомусь так боляче, що все йде не так ,як потрібно...Може в когось була подібна ситуація, Допоможіть , будь ласка порадою...
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
вы его раздражаете?

автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица
вы его раздражаете?
я вже не знаю...роблячи висновок з усього , що відбувається останнім часом , напевно , так...((
Трусиковед• 12 ноября 2015
бредовое поведение какое то. сколько ему лет? может не повзрослел еще
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляТрусиковед
31..
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
может есть другая?
ЗаведУющая• 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица
вы его раздражаете?

таки да
Патриотка• 12 ноября 2015
Может проблемы на работе, а срывается на Вас. Купите ему витамины группы B. После конфликта подуйтесь денька так три
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица
может есть другая?
я до речі теж про це думала, і не один раз .. тільки ,як знати 100%??
Залатавая• 12 ноября 2015
Или есть другая, или у него проблемы в бизнесе.

Не гоню• 12 ноября 2015
а он не болен?у меня муж сейчас по состоянию здоровья вынужден ограничивать себя в еде - злой, шо собака, бросается на всех по любому поводу
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляПатриотка
дякую, ))спробую, за вітаміни , вроді проблем немає на роботі,хіба не розповідає..
ГейТуда• 12 ноября 2015
У мя по жизни так) За ффсе) Но я привыкла. 6 лет терплю. Или он меня. Потому что уже теперь я первая нападаю) Зато потом миримся до поломанных пружин)
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляНе гоню

Та от саме головне , в загальному ,ніби - то все ок, робота є нормальна, квартира є, дитина є, все ок, але ось типу такого ,як сьогодні ,відбувається кожен день . Дівчата , я реально стомилась.. Не ТАК тсала , не так подивилась , не так відповіла , не так зробила... Хочеться прийти з робити , справді ,як до себе додому , відпочити морально .. ще , фактично жодного разу , я не йшла на роботу , за остнні 3-4 тижні з нормальним настроєм, від чоловіка кожен день претензіїї, як до останнього місця ставиться.. обідно , дитина на вес дивиться...підходить , кожен раз жаліє мене , мамочка не плач....
Новогодняя пальма• 12 ноября 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка

А вы ему что в таких случаях отвечаете, оправдываетесь?
Не гоню• 12 ноября 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка

так то вроде бы.. правильно тут писали, что то есть, что его беспокоит, и лезвия - скорее всего только повод..Может, в какую неприятную ситуацию попал и не знает, как с нее выйти.
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка

ой автор.. у меня это было началом конца... жаль вас, но есть способ. Не показывайте что вы слабая. держитесь. Он видит что вам плохо- ему все равно вас он не жалеет, не утешит. Думайте о ребенке! Будте сильной.. путь хуже от этого будет ему!
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляНовогодняя пальма

чесно , навіть не оправдуюсь , бо в шоці, за таке доставати , для мене маразм..Багато було ситуацій , які приводили просто мене до розпачу.я старалась пояснити , доказати , розказати , складаалось враження , що говорю сма до себе .
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица

Дякую вам , це дійсно один , напевно . вихід , а там час покаже, дитині 6 рочків, мені 29 , дитина ходить в перший клас..
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка

дитині потрібна здорова мама. не зривайтесь на дитині. Більше часу проводьте з нею. і посміхайтесь!!!!

автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица

Дякую вам за підтримку
Новогодняя пальма• 12 ноября 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка

Предлагаю сменить тактику: не оправдывайтесь, не обьясняйте и вообще не втягивайтесь в конфликт. Тупо соглашайтесь, но соглашайтесь не в виновптом контексте- ой простите я использовала бритвы, ах я негодяйка, а в спокойном и пофигистичном контексте- да я использовала бритвы и что теперь? Надо было и использовала, они же и для меня тоже были вот я и использовала, и че теперь? Вот так спокойно, без доказываний и обьяснений, с чувством своей правоты и не втягиваясь в конфликт и БЕЗ чувства вины
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка

Дякую вам за підтримку
он вам грубит - а вы улыбайтесь! возьмите себя в руки!и знайте никто не будет вас обижать!!! не для этого вы живете!
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
Ответ дляНовогодняя пальма

толковый совет! автор прислушайтесь!
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляНовогодняя пальма

Ви знаєте , ви мені підняли настрій))) треба себе справді так вести)))Щиро вам дякую!!
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица

Щиро дякую, 100% підтримую вас
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Дічатка , -порадниці , щоб я без вас робила дякую за підтримку..!!Щиру!!Хороші ви мої!!!!Знаєте , аж легше на душі!!А справді , що сісти і плакати.. життя і так коротке, а дитині, дійсно , потрібна ,здорова і спокійна мама!!!Віртуально обнімаю вас за поради!!!Дякую за підтримку!!
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
автор год назад такое же пережила.. наревелась.. все его раздражало- торт не сладкий, говорю не так, отвечаю не так, готовлю не так, убираю не так...люблю его не так.. Пусть в себе проблему ищет. Я женщина а не козел отпущения - что-бы на мне свое жизненное недовольство срывать... Уважение должно быть превыше всего!
автор Злюка-закусюка • 12 ноября 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица
Це точно!!!!Дякую вам!!!А зараз ,як у вас???Кращі стосунки??
Кнопкотык• 12 ноября 2015
автор подумайте еще о походе к психологу, мне кажется ваш муж у вас уже комплекс жертвы развил, вам помощь нужна человека со стороны) все будет хорошо!
Анка-пулемётчица• 12 ноября 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка
а зараз у мене мій синочок і я! краще бути одній чим з ким попало! Я спокійна і врівноважена. Багато часу провожу з сином. Сама на себе надіюсь і знаю що я себе не підведу! Тобто не треба нікого нічого просити, або надіятись, що він хоч з дитиною погуляє і відлипне від компа. Зараз я живу ради дитини!! А далі буде видно! Звичайно я хочу щоб поряд було надійне плече - а не ’матня’(вибачте на слові). Автор все буде добре і у вас і у мене. І ще, пораду питати можете, але остаточне рішення за вами.. чужа сімья -темний ліс.!!! Бажаю вам дійсно бути щасливою.!!!