Нарисовалось• 13 ноября 2015
чи можна робити татуаж нижніх повік при нарощиних віях?
Нарисовалось
• 13 ноября 2015
нарощені вії,маю бажання зробити татуаж,але не хотілось би знімати,а потім знову нарощувати.
Фокус-Покус• 13 ноября 2015
Автор, извините, не смогла удержаться )))
А контактные линзы цветные Вы случайно не носите?
Нарисовалось
• 13 ноября 2015
Ответ дляФокус-Покус
краще б стримались і не зважали,ніж так звертатись до чужої людини.
Настя Снежок Воля• 13 ноября 2015
я думаю что нет!!! у меня татуаж ... у меня то все хорошо было,а вот у подруг - то припухло ...и т.д. сделайте когда снимите реснички )) и сверху тоже))) все думают- что спать ложусь накрашенной)