Чумачечая_• 18 ноября 2015
субсидия !!!!
сколько должно выходить на человека ? кто скажет ?
Чумачечая_
• 18 ноября 2015
а если я не прописана ( квартира по дарственной на меня ) я в декрете! такое вообще оформляют ?
Сигарный шланг• 18 ноября 2015
Ответ дляПьяная вишня
її автоматично нараховують якщо людина не працює без поважних причин.
Але я так розумію що автор в декретній відпустці, тому її ця сума не стосується.
да, если есть дети до 3 лет, то берутся только фактические выплаты
Пьяная вишня• 18 ноября 2015
Ответ дляЧумачечая_
оформляють, тільки тоді виходить що прописана одна бабуся? тоді будуть враховуватися тільки доходи бабусі, і норми споживання на 1 людину.
Сигарный шланг• 18 ноября 2015
Ответ дляЧумачечая_
только на зарегистрированных и при этом Вы можете быть владельцем.
Пьяная вишня• 18 ноября 2015
Ответ дляСигарный шланг
має значення не вік дитини, а статус мами (чи батька). Якщо мама в декреті, то рахується тільки виплата, навіть якщо дитині скажімо 4 роки. А якщо мама вийшла на роботу, то враховуються виплати+ зарплата, навіть якщо дитині 2 роки.
Чумачечая_
• 18 ноября 2015
а если я не прописана ( квартира по дарственной на меня ) я в декрете!
приписана у мамы , а вторая по дарственной !
Пьяная вишня• 18 ноября 2015
Ответ дляЧумачечая_
нічого не ясно. Ви власник двох квартир?
Сигарный шланг• 18 ноября 2015
Ответ дляПьяная вишня
я имела ввиду, что если мама получает одноразовую на ребенка даже в 4 года и больше ничего, то будет считается только одноразовая, а если мама по уходу до 6 лет по справке лкк, ничего не получает и ребенку 4 года, то берется по 1330грн в месяц автоматически
Аноним Секретарь• 18 ноября 2015
а підкажіть будь ласка,який термін розгляду заяви? Я сьогодні наважилася і відправила замовним листом заяву-хоч не навесні я її отримаю?Дякую
Чумачечая_
• 18 ноября 2015
Ответ дляПьяная вишня
одной
Сигарный шланг• 18 ноября 2015
Ответ дляПьяная вишня
автор прописана у мамы и является владельцем еще одной квартиры я так понимаю, но там не прописана
Пьяная вишня• 18 ноября 2015
Ответ дляСигарный шланг
так я заплуталася. Я через два тижні звільнюсь з роботи, дитині буде 3 роки і 1 день. Я отримую одноразову допомогу на дитину 968 грн в місяць і все. Як тоді будуть рахувати - 968 грн? чи 1330? чи 1200+968?
Пьяная вишня• 18 ноября 2015
Ответ дляСигарный шланг
так тоді нічого не міняється. Для субсидії враховуються доходи і кількість прописаних осіб.
Сигарный шланг• 18 ноября 2015
Ответ дляЧумачечая_
одной
тогда Вы будете в расчете для субсидии и мама
Пьяная вишня• 18 ноября 2015
Ответ дляАноним Секретарь
по-перше, субсидію нараховують з дня подання заяви. Тобто навіть якщо рішення приймуть через півроку, Вам субсидію перерахують заднім числом і буде жирний мінус в рахунках.
По-друге, конкретно в нашому відділі строк розгляду заяв складає 2.5 місяці з дати останнього уточнення інформації.
Аноним Секретарь• 18 ноября 2015
Ответ дляПьяная вишня
Дякую
Сигарный шланг• 18 ноября 2015
Ответ дляАноним Секретарь
Дякую
Даже если Вы обратитесь в 11 месяце, то субсидию Вам должны назначить с 10 месяца, по Порядку
Чумачечая_
• 18 ноября 2015
а такое ... с мамой прописана ( оформляем субсидию)
вторая квартира ( дарственная на меня ) я могу второй раз еще субсидию оформить ? кто с таким сталкивался?
и если муж ФОП светит субсидия или глухой номер?
Пьяная вишня• 18 ноября 2015
Ответ дляЧумачечая_
Там правило одна людина - одна субсидія. Субсидію може оформити та людина, на яку оформлені рахунки - це може бути як власник, так і не власник (втч орендар).