Дадосвидания• 25 ноября 2015
Дентокінд та нурофен
Вже дала 4 таблетки дентокінду,нічого не допомагає,якщо я дам ще 2 мл. нурофену,нічого страшного? Хто так давав своїм діткам ?
Дикая Роза• 25 ноября 2015
они не имеют ничего общего не бойтесь!
с нурофеном я бы была осторожнее, дентокинд - гомеопатия, можно не так бояться. Нам кстати денто очень помогал, ребенок был спокойнее.
topinambur_1981• 25 ноября 2015
Ні, так не давала. Дентокінд гомеопат.препарат, за раз не допоможе...
Дадосвидания
• 25 ноября 2015
Ответ дляtopinambur_1981
Так то я вже протягм дня 4 дала - результату 0
Пищалка• 25 ноября 2015
Дентокинд давала на постоянной основе каждый день, пока зубки резались. Нурофен тоже давала, когда не мог уснуть или видно было, что беспокоило его. Так что можно давать, это лучше, чем мучить ребенка и себя
Зубачистка• 25 ноября 2015
дентокинд имеет накопительный эффект, пара дней по 6 таблеток. А нурофена, если невмоготу, хватает 0,5-1 кубика по моему опыту.
Путающаяся• 25 ноября 2015
Вы читали инструкцию? 4 таблетки за 4 дня - это вообще ни о чем.
Дітям від народження до 1 року: при гострих симптомах приймати протягом перших двох днів по 1 таблетці щогодини, але не більше 6 таблеток на добу; після ослаблення симптоматики – по
1 таблетці 3 рази на добу.
Дітям віком від 1 року до 6 років: при гострих симптомах приймати протягом перших двох днів по 2 таблетки щогодини, але не більше 12 таблеток на добу; після ослаблення симптоматики – по
2 таблетки 3 рази на добу.
Курс лікування: 2-4 дні для кожного випадку прорізування зубів. Залежно від кожного індивідуального випадку прорізування зубів можливі безперервні переходи від курсу до курсу або повторення курсів.
Таблетки приймати за півгодини до або через півгодини після їди, даючи їм розчинитися у роті. При лікуванні дітей грудного віку таблетки можна розчиняти у невеликій кількості води (наприклад, у чайній ложці).
1 таблетці 3 рази на добу.
2 таблетки 3 рази на добу.
любименькая• 25 ноября 2015
А я дентокинд давила и втирала в десна. Нурофеном тоже можно помазать, а не пить.ть
Дадосвидания
• 25 ноября 2015
Ответ дляПищалка
Я просто цілий тиждень давала йому дентокінд,протягом дня випивали 6 штук - нічого.За цей тиждень вимучились всі - і він і ми.Вчора дентокінду не давала зовсім,зате дала нурофен - малий заспокоївся за 10 хв. і заснув на всю ніч.
Ромашка_Бегемотовна• 25 ноября 2015
Дайте нурофен 1 мл. будет достаточно. Нам и с первым ребёнком и со вторым помогало. А дентокинд вообще не помагал.
Путающаяся• 25 ноября 2015
нурофен можно дать.
расчет 10 мг на 1 кг веса. в 5 мл сиропа 100 мг ибупрофена.
Пищалка• 25 ноября 2015
Ответ дляДадосвидания
И правильно сделали. Давайте нурофен пока, это ведь не постоянно, а пару дней и все наладится
Oksana3456• 25 ноября 2015
Моей дентокинд не помогал вообще,по инструкции давала...ноль эффекта,зато из этой скрии дормикинд(при нарушении сна) ох как действовал,что перестала давать, т к она постоянно была как сонная муха
Дадосвидания
• 25 ноября 2015
Ответ дляПутающаяся
1 таблетці 3 рази на добу.
2 таблетки 3 рази на добу.
1 таблетці 3 рази на добу.
2 таблетки 3 рази на добу.
Не 4 за 4 дні,я сьогодні з 18.00 до 23.00 дала вже 4 таблетки.А весь минулий тиждень щоденно по 6.
Дадосвидания
• 25 ноября 2015
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Просто в нього зуби прям пучками лізуть.Два нижніх центральних прорізались одночасно,позавчора виліз верхній лівий глазний,а тепер пальцем відчуваю,що обидва верхні центральні на підході,мучиться малий капець ((
Путающаяся• 25 ноября 2015
Ответ дляДадосвидания
про минулий тиждень ви не писали. можливо вам він не підходить.
Дадосвидания
• 25 ноября 2015
Ответ дляПутающаяся
Скоріш всього.Просто переживаю,чи не погризуться між собою дентокінд та нурофен.
Путающаяся• 25 ноября 2015
Ответ дляДадосвидания
от тому дентокінд і не справляється.
Путающаяся• 25 ноября 2015
Ответ дляДадосвидания
не погризуться)))
Дадосвидания
• 25 ноября 2015
Ответ дляПутающаяся
не погризуться)))
я теж так думаю,вони абсолютно різні по складу,але краще перепитати хто мав досвід ))