Вижу много рекламы по городу "Черная пятница"!!! Поняла, что завтра. Видела на многих сайтах . Что это такое?
katilok2008• 26 ноября 2015
Це розвод... в чорну пятницю рідко можна щось толкове зловити... краще кібер-понедулок... 30листопада... або чекати 25грудня щоб щось по знижках класних за кордоном купити
А я видела на . Пишут, прям из Америки. Никто не слышал о таком? Интересно!