ША все! я пришла• 26 ноября 2015

Коляска за 150 грн. Цікава ваша думка.

Продаю коляску за 150 грн. В робочому стані, тканина вся ціла, все в нормальному стані, тільки колеса розшатані і щоб її скласти потрібно відкрутити шуруп, бо фіксатори зламались. Потрібно попрати.
Подзвонила до мене дівчина, сказала, що хоче купити, що їй все підходить, вона приїхала з-за кордону коляску свою там залишили і їй тут просто потрібно трохи перебути.
Приїхала на таксі :) Винесла їй коляску і вона з ходу (була ще з сестрою) "Яка вона страшна і т. д. " Сміялись, возились з нею, одним словом була я в шоці і дуже не приємно. Потім заявила, що за 100 грн. Її забере, щоб їй таксі окупилось. Але я їй зажала, після того, як і що вони понаговорювали, вже не хотілось їм нічого продавати.
Питання в чому :) 150 грн. для Коляски в такому стані це дорого, чи просто вони дивачки, що за такі гроші хотіли невідомо якої Коляски?
Завтра не пью• 26 ноября 2015
Так, не продавайте, га....

Ненька наша• 26 ноября 2015
как можно что -либо обсуждать не видя продаваемой вещи
Завтра не пью• 26 ноября 2015
Выкиньте коляску
автор ША все! я пришла • 26 ноября 2015
Ответ дляЗавтра не пью
Так, не продавайте, га....
Тримати, щоб місце займала? Чи подарувати? Мені нічого ніхто не дарував, та й такі гроші не зайві.
tamadrum• 26 ноября 2015
Чем дешевле просите, тем меньше дают!!!
Завтра не пью• 26 ноября 2015
Ответ дляНенька наша
Вот автор сам пишет ’тільки колеса розшатані і щоб її скласти потрібно відкрутити шуруп, бо фіксатори зламались. Потрібно попрати.’ я вещи грязные не продаю, надо постирать - это круто
Неновая почта• 26 ноября 2015
поставите 500 - сразу заберут. низкая цена отпугивает.
автор ША все! я пришла • 26 ноября 2015
Ответ дляНенька наша
Я описала ситуацію, тема не для продажу.
Завтра не пью• 26 ноября 2015
Ответ дляША все! я пришла
так постирайте хоть, автор извините, если чем-то вас обидела, но все же

автор ША все! я пришла • 26 ноября 2015
Ответ дляЗавтра не пью
Я вже за... її прати, тільки машинку гроблю, в оголошенні вказано, що потрібно попрати.
автор ША все! я пришла • 26 ноября 2015
Ответ дляНеновая почта
Ну, стільки вона не вартує.
Завтра не пью• 26 ноября 2015
Ответ дляША все! я пришла
постирайте и цену на 100 грн. больше
Ростки жимолости• 26 ноября 2015
автор, постирать надо обязательно. грязную можно возле мусорки поставить. коляска с расшатанными колесами уже ничего не стоит
автор ША все! я пришла • 26 ноября 2015
Ответ дляЗавтра не пью
Ви мене не образили, але прати і вкладати в неї свої сили, А пізніше за 150 грн. Продавати мені не хочеться. А за 300 грн. Випраною, але В такому стані незнаю чи куплять.
Запароленое одеяло• 26 ноября 2015
Ответ дляША все! я пришла
постирать 1 раз перед продажей всё таки надо
или Вы продолжаете ей пользоваться и ждете покупателя?
автор ША все! я пришла • 26 ноября 2015
Ответ дляРостки жимолости
А чиста з розшатаними колесами вартує?
Запароленое одеяло• 26 ноября 2015
Ответ дляША все! я пришла
такое ощущение, что Вы стирать ее руками будете в холодной воде!!!!! Какие там усилия, положить в машинку, засыпать порошок и нажать кнопку?! Автор, не позорьтесь
автор ША все! я пришла • 26 ноября 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло
Не користуюся, стоїть на балконі.
Ноу коммент• 26 ноября 2015
Ответ дляША все! я пришла

приведите ее в порядок и просите нормальные деньги. и девочки правы - чем меньше просите тем больше сомнений и претензий.

Запароленое одеяло• 26 ноября 2015
Ответ дляША все! я пришла
Не користуюся, стоїть на балконі.
ну так в чем вопрос? Постирать, вымыть и упаковать, чтобы не пачкалась, не пылилась
Оч@ров@Шк@• 26 ноября 2015
Ответ дляША все! я пришла
Мне тоже не кто ни чего не дарил . А я дарю ! и мимо нуждающих не прохожу мимо . И не собираюсь смотреть как ведут себя другие . делаю как подсказывает сердце и вот доездим на коляске и кому то подарим
Запароленое одеяло• 26 ноября 2015
мне бы было стыдно продавать грязную вещь... это элементарное уважение к покупателю
автор ША все! я пришла • 26 ноября 2015
Блін, виходить я тут позорюсь, бо в оголошенні зразу вказала, що потрібно попрати. Я стільки взуття б/у купувала і 50% приходили в такому стані ніби його тільки що з ніг зняли. Отаке не позор?
Оч@ров@Шк@• 26 ноября 2015
Ответ дляША все! я пришла
Какпец я даже когда просто дарю вещи стираю их и глажу. Вот ребенку одному дарила сына вещи обувь все перестирала обувь постирала и погладила. Как так можно купите и постираете вам не стыдно такое продовать ?
Оч@ров@Шк@• 26 ноября 2015
Ответ дляША все! я пришла
конечно позор.
автор ША все! я пришла • 26 ноября 2015
А те, що в оголошенні вказано в якому вона стані і що потрібно попрати і вона за 150 грн., а покупці приїхали і почали розказувати, що їм потрібно щоб таксі відбилось. Ок, Я не права, Я розуміла. Дякую всім за висловлену думку. Бажаю Вам чистих колясок.
Оч@ров@Шк@• 26 ноября 2015
Ответ дляЗапароленое одеяло
+100 и к себе тоже не уважение
автор ША все! я пришла • 26 ноября 2015
Ответ дляОч@ров@Шк@
конечно позор.
Все речі, які я купую я перу, не важливо чисті вони чи ні.
Всі речі, що я продаю я теж перу, але Коляска громіздка і та картонка, що в тканині не так легко влазить в мою машинку. Я щіткою її очистила, раму з колесами повністю вимила. Я її з вулиці не приволокла і не продаю в болоті, але сліди після малого залишились.
Завтра не пью• 26 ноября 2015
Ответ дляША все! я пришла
Если не хотите стирать, отдайте людям, которые нуждаются, и поверьте вам в стократ вернеться
Завтра не пью• 26 ноября 2015
в хорошем смысле