bloom13• 30 ноября 2015

Помогите спасти Гаврилюка Максима рецидив острый лимфобластный лейкоз

--------------------------------------------
Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
---------------------------------------------

Помогите спасти единственного сына!!!

Беда пришла снова в дом моей подруги. Мама (Гаврилюк Леся) только успела поверить в чудо, что ее ребенок здоров и будет жить.Три года ремиссии.23 ноября 2015 года был сделан анализ крови, который вызвал нехорошие подозрения у врачей и сразу же была проведена пункция. В анализе были выявлены бласты. Рецидив. 24 ноября была взята пункция из 4 точек и материал был отправлен в Киев. Поздно вечером 24 ноября из Киева в телефонном режиме прозвучал диагноз - рецидив острый лимфобластный лейкоз. Денег на лечение единственного сыночка Максима у этой семьи нет. Они с мужем накопили денег за два года и выкупили комнату в общежитии за 4000 у.е, при этом недостающую сумму взяли в долг. В прошлом месяце было новоселье. Комнату они хотят продать теперь...
В интернете есть информация о Гавриленко Максиме, он болел 2011-2012 году .

С 27 ноября Максим зашел на первый блок химиотерапии.На 15 день лечения будет проведена повторная пункция и Леся(мама Максима) поедет в Киев с результатами, для получения разрешения на трансплантацию. Решение принимает главный гепатолог Донцова.

На сегодняшний день начинаем сбор на лечение. Максим должен пройти перед трансплантацией 2 блока химиотерапии. Приблизительная сумма 100 000 гривен, при условии, что осложнений не будет.

Телефон мамы 097 167 9190

Номер карты мамы Максима
Гаврилюк Леся Николаевна
АБС• 11 февраля 2016
Может в Министерво стучать.Придать огласке !Терять всеравно нечего!Почему не берут ребёнка?Что за беспредел?
Radost_I• 11 февраля 2016
Ответ дляjadik03@mail.ru
пише: Пароль должен быть длиной от 4 до 100 знаков и содержать буквы разных регистров.
Що значить ’буквы разных регистров’, роз’ясніть плиз..
Там зарегистрироваться нужно. Регистры разные - это больгие и мальенькие буквы.
Radost_I• 11 февраля 2016
Ответ дляПоночка 2015

Тут питання кричуще, або матір встигає назбирати гроші і виїхати, або дитина просто в Рівному пропаде.Це моє бачення цьго питання.Можливо я і помиляюсь.
Поночка 2015• 11 февраля 2016
Ответ дляRadost_I

Можливо все так сумно бо в країні іде війна... То тоді хворим діткам що робити В мої мізки це не влазить. Я розумію що в Охмадиті дуже багато діток з Донецької та луганської області.То чому держава не добудовує лікарню,яка стоїть на території Охмадиту.ЧОМУ??? Так запроектовано було 8 поверхів під дитячу онкологію.Будівля складається з трьох листків по 8 поверхів.То де кошти на будівництво величезного комплексу??? Все на стільки сумно ,що слів не вистачає
Lena_Ma• 11 февраля 2016
Доброго всім дня! Максимчику - ти сильний, тримайся! З Божою підримкою - все буде добре!!!
Поночка 2015• 11 февраля 2016
При чому в Охмадиті просто чудові лікарі.В мене незкінченна вдячність лікарям ,які у свій час врятували і мого сина.Не тільки врятували а ще вилікували.У такому закладі справді працюють лікарі з великої букви. А ось Максиму туди на превеликий жаль ніяк не попасти.
Radost_I• 11 февраля 2016
Ответ дляПоночка 2015

Якщо хтось може таке зробити, будемо тільки раді.В Київ вже стукалися з різних ракурсів.А результат бачите який.Нічого не змінилося.Якась кругова порука Ровенчани направлення дати не можуть, Охмадит сам не бере.А бідній матері хоч бери і кричи.Аби тільки їх почули.Знаю тільки одне пройде 41 день протоколу і Леся більше лікуватися у Рівному не буде.Кожна матір хоче врятувати свою дитину.
почему Ровенчане направление дать не могут?
lelik007• 11 февраля 2016
Ответ дляХомяк с пастой
Пишу о Максиме в его теме на 0629, но я там одна, никто больше не пишет.

http://www.forum.0629.com.ua/viewtopic.php?f=280&t...

Вы там не одна. Я просто не отписуюсь. Помогла немножко.
Yanylka• 11 февраля 2016
Ответ дляlelik007

Спасибо огромное!
Yanylka• 11 февраля 2016
Девочки, помогите и маленькому Ванечке с моего родного города

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1343999-0-1
jadik03@mail.ru• 11 февраля 2016
Ответ дляПоночка 2015
Паночка,як зараз Максим після люмбальної пункції?? Якісь є відомості?Новини?
+на карту від мене (вже вдруге і не в останнє)
+на карту від моєї куми
+на карту від моєї подруги
jadik03@mail.ru• 11 февраля 2016
Ответ дляПоночка 2015
Доброго усім дня, зараз будуть Максиму робити люмбальну пункцію вводити хімію у кістковий мозок.Леся розмовляти не може,більше інформації дам після обіду.Знаю що всі дуже хвилюються за Максима. Поки хочеться побажати усьго найкращого нашому хлопчику і сил та терпіння для Лесі.Тримайтеся ми за вас тримаємо кулачки.

Як Макс зараз?
Yanylka• 11 февраля 2016
Ответ дляlelik007

Надо обязательно отписываться - пример других заразителен!
Поночка 2015• 11 февраля 2016
Ответ дляjadik03@mail.ru
+на карту від моєї куми
+на карту від моєї подруги

Вже трохи відійшов стан, мама казала не зовсім добрий, вислала фото як ще спав після пункції.Зараз спробую переслати.
Поночка 2015• 11 февраля 2016
Максимко тільки після пункції
Поночка 2015• 11 февраля 2016
Леся скине ще фото і напишу ще за стан, зараз мушу трохи відлучитися. За годину півтори повернуся.
Поночка 2015• 11 февраля 2016
Ответ дляjadik03@mail.ru
+на карту від моєї куми
+на карту від моєї подруги

Бажано вам і вашій родині всього найкращого.
Величезне спасибі за підтримку.
ya.xxs• 11 февраля 2016
Ответ дляАБС

Согласна на все 100!!!!
Нужно пробиваться в Киев

Пусть мама идёт к главврачу и ТРЕБУЕТ направление в Киев.
Отказывают,- отказ пусть ТРЕБУЕТ в письменном виде(!)
И сразу предупреждает, что дело пойдёт в Минздрав.

Нужно понастойчивее в таких случаях.
ya.xxs• 11 февраля 2016
Ответ дляПоночка 2015

Как ’никак’?!!
Нужно пробивать путь на Киев
ya.xxs• 11 февраля 2016
Ответ дляПоночка 2015

Спочатку лікують лейкози а потім гепатити.На сьогоднішній день дають щось підтримуюче і все.

Лейкоз приоритетнее сейчас.
автор bloom13 • 11 февраля 2016
Всем добрый вечер и огромное спасибо за помощь! Девочки, Вы волшебницы. Благодаря одной топовой теме в группы понемного стали добавляться люди и идут поступления.
автор bloom13 • 11 февраля 2016
Ответ дляya.xxs

Как ’никак’?!!
Нужно пробивать путь на Киев
попытки были неоднократные(((
автор bloom13 • 11 февраля 2016
Ответ дляjadik03@mail.ru
+на карту від моєї куми
+на карту від моєї подруги
Большое спасибо!
автор bloom13 • 11 февраля 2016
Ответ дляlelik007

Спасибо, за то что Вы с нами!
Поночка 2015• 11 февраля 2016
Ответ дляya.xxs

Согласна на все 100!!!!
Нужно пробиваться в Киев

Нужно понастойчивее в таких случаях.

Були і в головного і у завідуючої .На превеликий жаль все лишається без змінПідходили і рідні і мама і навіть інші впливові люди. Київ має сам взяти цю дитину.І ніякі вмовляння не допомагають.І Донську просили і мама, і сестра Лесі їздила, просила, плакала і все без змін. То вже, як,ще підскажіть,можна просити. Одна надія може хто побачить Максима, та зможе допомогти, та якось вплинути на рішення керівництва Охмадиту.
ya.xxs• 11 февраля 2016
Ответ дляПоночка 2015

Просить, мне кажется, это одно, а ехать с направлением-срвсем другое...
Если на месте дадут направление, то на каких основаниях могут в Киеве не принять?!!!
Приехав в Киев с направлением, можно по месту про Минздрав говорить прямо.
Что за безпридел?!!!
Поночка 2015• 11 февраля 2016
Ответ дляya.xxs

Что за безпридел?!!!

Вони, я так думаю направлення дають зі згоди Києва.Видно без вказівки ОХМАДИТУ ніхто нікому нічого не дасть..Можу, я так рахувати, а ви по іншому, а вони видно теж, через голову не мають ніякого права пригнути. Ходити по колу і втрачати час , який на сьогодні дуже дорогоцінний для Максима,більше ніхто не буде.Потрібно рятувати єдиного сина в цій родині.По яким причинам не беруть важко говорити.Ми будемо молитися, і просити, щоб встигли дитину відправити туди, де беруться і де є хоч яка надія на порятунок.
автор bloom13 • 11 февраля 2016
В группе помощи на ФБ учительница Максима разместила пост, посмотрите, как тепло она о нем отзывается.

Юрко Ольга
35 хв.

Максим навчається у моєму класі. Це дуже позитивна і світла дитина. Такий собі СОНЯЧНИЙ хлопчик. Максим завжди усім цікавиться. Коли був здоровий - любив подорожувати, був активним учасником шкільного життя. Минулого року декілька однокласників Максима лежали у лікарні - так сталося, усі в різний час і у різних лікарнях. Я зауважила, що Максим - один з небагатьох, хто провідував УСІХ. Не просто друзів, а усіх, хто потребує допомоги. І завжди приносив щось у подарунок. А зараз Максим сам потребує допомоги. Дуже прошу всіх - ДОПОМОЖІТЬ. Разом ми - СИЛА.
АБС• 11 февраля 2016
Ответ дляПоночка 2015

Удалено администрацией...
Radost_I• 12 февраля 2016
Как семя даёт росток, когда пойдет дождь, так расцветает сердце при добрых делах...

@Преподобный Ефрем Сирин

Карта Приватбанка 4731 2171 1416 1019
Гаврилюк Леся Николаевна

Группы помощи:
ВК http://vk.com/maksMustLive ,
ФБ https://www.facebook.com/groups/maksMustLive/ ,
ОК https://ok.ru/video/41499429591

Очень нужна ВАША информационная поддержка!