Люблю порядок• 05 декабря 2015

В грудні ще реально виставити на продаж дубльонку чи вже немає сенсу?

Цікавить таке запитання .чи є категорія людей які шукають в даний час дублоьнки ,чи вже люди шукають щось на весну?Дякую вам за відповіді
Результат:
вже голосів: 50
32 (64%) да
10 (20%) послушаю
7 (14%) возможно
1 (2%) нет
Шмоточницаца• 05 декабря 2015
Тоже планирую продавать.

Улучшанский-Ухудшанский• 05 декабря 2015
та и зимы то нет на ту дубленкууже)))
автор Люблю порядок • 05 декабря 2015
Ответ дляШмоточницаца
Тоже планирую продавать.
чоловічу чи жіночу?
автор Люблю порядок • 05 декабря 2015
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
та и зимы то нет на ту дубленкууже)))
це правда .вирішила запитати ,тому що незнаю чи люди ще в пошуку зимових речей,чи вже більше на весну шукають
Ответ дляЛюблю порядок

скажу вам больше, люди дубленки перестали практически покупать
Шмоточницаца• 05 декабря 2015
Ответ дляЛюблю порядок
чоловічу чи жіночу?

Женскую.
ГейСюда• 05 декабря 2015
Странные вопросы.ну сфотайте и пусть висит объява,это как то повлияет на что то?еще и опросы создавать,странные люди.или это скрытая реклама?

автор Люблю порядок • 05 декабря 2015
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский

Ви знаєте ви праві, я сама такого не ношу,але свекруха купила чоловікові на 25 років,вона не подумала про те що він може набрати вагуТому незнаю що робити.він ходить у спортивному практично завжди .Тому незнаю що робити,чи продам.чи міль зїсть
автор Люблю порядок • 05 декабря 2015
Ответ дляГейСюда
яка реклама ви що?я фото не кидаю і не збираюсь цього робити,це по-перше,по-друге я навіть ще цих фото не зробила ,адже річ не в нас вдома.Просто просила в чоловіка гроші на жилетку,він сказав продавай дубльонку і купляй собі жилетку
автор Люблю порядок • 05 декабря 2015
Ответ дляШмоточницаца

Женскую.
у вас бу ?
Шмоточницаца• 05 декабря 2015
Ответ дляЛюблю порядок
у вас бу ?
У меня Б/У. Да я тоже еще фото не делала, только сегодня думала о продаже. Тоже носить не буду.
ДлинноНожка• 05 декабря 2015
Выставляйте, ещё и зимы не было..а вот когда начнётся, тогда могут и купить :)
Шмоточницаца• 05 декабря 2015
Ответ дляДлинноНожка

+ лучше выставить в продажу, а там будет видно
автор Люблю порядок • 05 декабря 2015
Ответ дляШмоточницаца
А наша взагалі не носилась ,чоловік одразу сказав що не буде ходити,але ж мама це мамаТому шкода що річ висить ,ми ходимо в спортивному стилі нам так зручно,тому навіть незнаю що робити...зими в нас немає тепер ,хуртовин .морозів,більша частина людей тепер зимою в демі ходять
автор Люблю порядок • 05 декабря 2015
Ответ дляДлинноНожка
Скажу чоловіку щоб привіх її від мами своєї ,я вже зроблю пару фото
Шмоточницаца• 05 декабря 2015
Ответ дляЛюблю порядок
Я мерзлячка) но в связи с родами удобнее в пуховике
автор Люблю порядок • 05 декабря 2015
Ответ дляШмоточницаца
мені також зручно
Каяспер• 05 декабря 2015
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский

Потому что нетууу денег на дубленку (качественную). От этих пуховиков уже рябит в глазах. Редко встретишь не улице женщину, красиво и со вкусом одетую. Все одинаковые - и стар и млад - печально...
Ответ дляКаяспер

дубленка стоит так же как и пух качественный. да и намного удобнее в куртке, а в дубленке жарко