Сил нкту каждую ночь ребенок истерит не может наесться, берет грудь а от 0 молока и так 3-4 раза за ночь. Решила докармливать смесью. Нам 6,5 мес. Как правильно это сделать
Як дитина засинає після прикладання до пустих грудей? як ви визначили, що груди пусті? чи є проблеми з годуванням удень?
Якщо у дитини проблеми з ЖКТ, то вони відчувають біль як раз під час годування. Точно не від болі дитина істерить?
В 6 міс черговий лактаціонний криз, це час першого пригодовування. Ви щось вводили?
Чисто теоретично догодовують сумішшю так: спочатку прикладають до двох грудей по черзі, потім коли дитина висмоктала все, що могла, дають заздалегідь приготовану суміш. Так одразу ви не вгадаєте, скільки вона буде їсти, приготуйте 100 мл.
Пляшку і соски простерилізувати у пароварці, чи мікрушці, чи прокипятіть, суміш розведіть по інструкції, але трохи треба остудити, бо готується суміш при вищій температурі, аніж комфортна для споживання.
school bag• 09 декабря 2015
Не докариливайте, а то еще меньше будет молока, есть сайт форум Молочные реки, позвоните им они Вас проконсультируют и подскажут что Вам делать, я очень часто к ним обращаюсь.
school bag• 09 декабря 2015
Если ночью не кормить, лактация сокращается!!!Прикладывайте ребеночка, как можно чаще! Оно не за день востанавливается от 2 дней до недели. Вам терпения!