Майданщица• вчера в 23:01
Ви знаєте хто такі манкурти?
Хто знає творчість Айтматова ? Що ви думаєте про манкуртів і чи ж асоціація щ сьогоденням
Анчо Ус• вчера в 23:04
Нинішнім манкуртам верблюдячу шкіру на голову не надягають, вони самі знищують свою пам´ять, або продають її.
Инстагра_мерша• 2 часа назад
Айтматов - молодець, писав твори киргизькою, сам перекладав їх російською мовою і сам писав з них п´єси. Потрійний фінансовий вихлоп, треба вміти. Вступив до компартії у 30 років, понад 20 років був народним депутатом Верховної ради СРСР.
Злюка-закусюка• 2 часа назад
Ответ дляИнстагра_мерша
Корабли лавировали,лавировали,да и вылавировали
Инстагра_мерша• 2 часа назад
Ответ дляЗлюка-закусюка
Айтматов - розумна людина, бізнесмен і пристосуванець, чудово почував себе за будь-якої влади. У Киргизії приховати своє татарське коріння і стати еталонним турбо-киргизом, не побоюсь цього слова, головним киргизом Радянського союзу – це теж треба вміти. Але не засмучуватиму порадниць, адже тема про манкуртів
Злюка-закусюка• 2 часа назад
Ответ дляИнстагра_мерша
Таки да