Я такая - жду трамвая• 11 декабря 2015

У кого діти займаються в школах мистецтв?

Були батьківські збори в школі мистецтв, директор каже, що за новим законом "Про освіту" позашкільна освіта вже не буде фінансуватися за рахунок держави, тобто якщо раніше ми платили 200 грн за місяць, то зараз, щоб перекрити всі витрати, доведеться платити 5-6 тис грн. Щось знаєте з цього питання? Ще наче там є таке, що не обов´язково навіть мати мистецьку освіту, щоб викладати в школі, а наче досить пройти сертифікацію. Наче цей закон намагаються затормозити, але ... Хтось щось знає?
Семицвета• 11 декабря 2015
5-6 тисяч за рік? Моя дочка займається в приватній художній студії - 350 грн 8 занять, в приватній хореографічній - 450 грн 12 занять. Державна школа мистецтв вийде на рівень цін вищий, ніж у приватних? За логікою, вони принаймні оренду не повинні платити, як це роблять приватні
Я супер-пупер• 11 декабря 2015
200 грн в месяц раньше платили, а теперь 5-6 тыс в месяц?
автор Я такая - жду трамвая • 11 декабря 2015
Як пояснила директор, за рік на школу на утримання пішло 2 млн грн - це зарплатня працівникам: педагогам, прибиральницям, секретар, ..., освітлення, опалення, вода. Цю суму розділили на 300 з хвостиком учнів, ось і вийшла така сума.
Ответ дляЯ супер-пупер
Якщо закон не приймуть, то буде як раніше, а якщо приймуть, то так
175см55кг19лет (она)• 11 декабря 2015
Прикольно, а если в городе я зарплат не встречала выше 2000 грн. Получается вообще школы закроют... У нас сейчас оплата 75 грн/мес