Тётя Хрюша• 20 мая 2013
готуюсь до екзамена. як вивчити?
Дівчата, готуюсь до держ. екзамена..
А у Вас є особливі способи як швидко запам"ятати інформацію ?))
які шпаргалки робили коли навчались?))
п.с. сьогодні попробую покласти під подушку, після того як перечитаю ще раз :)
які шпаргалки робили коли навчались?))
Тётя Хрюша
• 20 мая 2013
Ответ дляmikos_i
вчити в голос допомагає мені) або щє записувати) коли пишу запам’ятовую добре)
Тётя Хрюша
• 20 мая 2013
Ответ дляIfsogirl
А вообще - думаю,если бы в то время,когда я училась,был интернет,осталась бы я,наверное,без образования...
та ні, інтернет з однієї сторони допомагає, але часто і відволікає))
sneguro4ka79• 21 мая 2013
я книжку на ночь всегда клала под подушку. и утром перед экзаменом ничего не читать!!!стирается вся информация, прочитанная накануне. удачи на экзамене!!!!