Мюллерная• 02 января 2016

На чем зарабатывают посредники заказывая с иностр.сайтов?

На чем зарабатыват посредники,если они выкупляют без процентов товар по всех скидках,что есть на сайтах.В чем выгода тогда?
За пересылку тоже немного берут море 5дол,авиа -9дол.
Попижёновна• 02 января 2016
Ответ дляgalina-100
не думаю
постійно заказую через одного посередника,в неї повно клієнтів,таких як я.Використовує всі купони і знижки ,які є на сайті.

дякую за інформацію. Тоді я не бачу логіки - на форумі шу працюють під 9 доларів, а на кідстафі в основному по 11 дол, і в подібних темах постійно пишуть що заробляють копійки а то й нічого...

Попижёновна• 02 января 2016
Ответ длямуха в кедах

например помощница по дому (по уборке) зарабатывает 250грн за 3 часа, а 1-2 дол это 25-50грн, а время порой тратится не меньше, все познается в сравнении. есть те, кто компанию ищут, как я, у меня в Америке еще на складе мои покупки весят и в компании их доставка будет мне дешевле - уже хорошо. есть, кто эти пару доларов зарабатывают, но можно на других работах намного больше заработать, на сегодня, если у человека нет +% к цене сайта и цена выше по доставке 9 авиа и 6уе морем за кг - это альтруизм, не благотворительность и заработка в этом нет! возня

ну якщо вже зайнялися порівнянням, то треба врахувати що ціна 250 грн за 3 години прибирання це Київ, і то дорогувато - можна знайти і дешевше. В провінції зовсім інші розцінки на ці послуги. І посередництвом можна займатися з дому без відриву від дітей.
І чесно кажучи я б краще 6 годин робила замовлення і пакувала посилки, ніж 3 години прибирала - страшно не люблю прибирати. А купувати люблю - з задоволенням купую собі-друзям-родичам.
автор galina-100 • 02 января 2016
Ответ дляПопижёновна

Багато людей незнають про такі форуми,і заказують під 10-11дол за вагу тай ще під відсотки,бо думають що дешевше вже немає.Колись і сама так заказувала.Вот такі посередники і заробляють,і я думаю не мало,враховуючи ще сьогоднішній курс валют.
Попижёновна• 02 января 2016
Ответ дляgalina-100

думаю Ви праві:)
Попижёновна• 02 января 2016
цікаво, жодного коментаря від автора теми. Це часом не прихована реклама сайту що в пості 4?
Попижёновна• 02 января 2016
сорі, неправильно написала - немає коментарів від автора поста 4.
автор galina-100 • 02 января 2016
Ответ дляПопижёновна
як жодного коментаря?
автор теми це я,просто переключилася на укр.мову)
а про сайт в пості 4,перший раз чую
Попижёновна• 02 января 2016
Ответ дляgalina-100
як жодного коментаря?
а про сайт в пості 4,перший раз чую

вибачте, я неправильно написала. подивіться вище.
автор galina-100 • 02 января 2016
Ответ дляПопижёновна
побачила)

муха в кедах• 02 января 2016
Ответ дляПопижёновна

Для Киева 250грн - дешево.
муха в кедах• 02 января 2016
Ответ дляgalina-100

Проанализируйте продавалку - там очень много уже альтруистов)) возможно те, кто ставят +% и 11дол живут на постоянных, ранее завлеченных клиентов, что по-старинке у одних и тех же заказывают. а новые уже сначала анализируют предложения на сайте.
Попижёновна• 02 января 2016
Ответ длямуха в кедах

Для Киева 250грн - дешево.

дякую за інформацію. Я в передмісті, і за прибирання квартири (велика однокімнатна) плачу 250 грн, це займає приблизно 5 годин. Мабуть треба підняти плату...
муха в кедах• 02 января 2016
Ответ дляПопижёновна

)я платила 250 грн за двушку и знаю, что это дешево, а Вы писали, что 250 - это Киев и дорого, что можно и дешевле найти, а сейчас пишите, что и сами платите 250 за однокомнатную, не в Киеве и готовы поднять.. странные ответы или 2 разных человека? ну да ладно, когда пазлы не складываются - уже не интересно
Попижёновна• 02 января 2016
Ответ длямуха в кедах

я не побачила невідповідності. Я написала що 250 грн за 3 години це дорого, тому що сама плачу 250 грн за 5 годин роботи. Площа квартири 55 кв м - двокімнатні не завжди більші. Я живу 4 км від окружної, не думаю що це сильно впливає на ціну.
автор Мюллерная • 02 января 2016
перейшли від посередництва до прибирання квартир
Попижёновна• 02 января 2016
Ответ дляМюллерная

:)

я знаю історію, коли програміст з дружиною переїхали в ірландію на запрошення роботодавця чоловіка. І дружина поки чоловік працював вирішила теж підзаробити - прибиранням будинків. Прибирала вона добре і швидко, оплата була поразова, ніяких податків тому що нелегально. В результаті за рік дружина заробила більше ніж чоловік на роботі у відомій компанії.
муха в кедах• 02 января 2016
Ответ дляПопижёновна

у меня 75кв м и время работы зависит только от человека, что убирает, была у меня что и 6 час убирала и девочка теперь за 3ч делает всю туже работу
Попижёновна• 02 января 2016
Ответ длямуха в кедах

це Ви праві. Але суперечності в своїх оцінках я все ж не побачила.
Жінка яка прибирає в нас робить це дуууже швидко - в нас квартира дійсно вимагає багато роботи, миття стін і відшкрябування пластиліну з усіх поверхонь.